30.03.2022 10:17:09

Genel Başkanımız Sayın Mustafa Sarıgül, 29 Mart 2022 Salı günü Ankaraʼda Muhtarlarla bir araya geldi.

Değerli Basın Mensupları,

Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Sayın Mustafa Sarıgül’ün,
29 Mart 2022 Salı (Bugün) günü Etimesgut ilçesinde Muhtarlar ile bir araya geldi. "Muhtarları Dinliyoruz" organizasyonu hakkında bilgilendirme aşağıdaki metinde mevcuttur.

Ankara İl Başkanlığının yapmış olduğu organizasyonla Sayın Genel Başkan Mustafa Sarıgül Etimesgut ve Sincan bölgesi muhtarlarıyla bir ara gelerek gündem hakkında ve muhtarların çalışmalarıyla ilgili sohbette bulundular. Ayrıca Sayın Genel Başkan Mustafa Sarıgül, Türkiye Değişim Partisi iktidarında muhtarlara ilişkin nasıl bir çalışma yürüteceklerine dair vaatlerini aktardı.

Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, halkın temel temsilcileri olan muhtarlarla bir araya gelmekten duyduğu memnuniyeti dile getirdikten sonra, muhtarların yaşadığı sıkıntıları yakından bildiklerini kaydetti ve muhtarların sorunları çözüldükçe halkın dertlerinin de azaldığına dikkat çekti. Şişli Belediyesi Başkanlığı süresinde Muhtar ile yakından temasta olduğunu ve hem halkın hem muhtarların yaşadığı sorunları ne şekilde çözdüğünü aktaran Mustafa Sarıgül, muhtarların önemli görevleri yerine getirdiklerini ifade etti.

Yerel yönetimlerin gösterdiği iyi çalışmaların halk tarafından olumlu tepkiye sebep olacağını ve aldıkları hizmetin halkta uyandıracağı memnuniyetten bahsetti.