15.01.2021 15:36:40

TÜRKİYE DEĞİŞİM PARTİSİ BURSA’DA İL BİNASINI AÇTI.

SARIGÜL’ÜN BURSA ÇIKARTMASI

 TÜRKİYE DEĞİŞİM PARTİSİ BURSA’DA İL BİNASINI AÇTI.

 “ BEN SUÇLAMAK,  ŞİKÂYET ETMEK, KARALAMAK İÇİN GELMEDİM BEN ÇARE BULMAK İÇİN GELDİM...ÇARE VAR… ÇARE TÜRKİYE DEĞİŞİM PARTİSİ’DİR.”

 “BURSA İHRACATIMIZIN KALESİ. TÜRKİYE’NİN İHRACATININ 4’TE BİRİNİ BURSA YAPIYOR. BURSA’YA HAKETTİĞİ DEĞERİ VERMEYE GELİYORUZ.”

 “BURSA ÜRETİYOR, BURSA ÇALIŞIYOR AMA BURSA MUTSUZ… SANAYİCİ SIKINTILI, ESNAF SİFTAHSIZ, ÇİFTÇİ PERİŞAN…. BU BÖYLE GİTMEZ. ŞİMDİ DEĞİŞİM ZAMANI. VAKİT TAMAMDIR! İŞTE O DEĞİŞİMİ TÜRKİYE DEĞİŞİM PARTİSİ YAPACAK.”

 “SOFRALAR AŞSIZ, TENCERELER KAYNAMIYOR. VATANDAŞIMIZ UMUTSUZ VE YILGIN. İŞTE BU KARAMSARLIĞI DAĞITMAK İÇİN YOLLARDAYIZ. TÜRKİYE’YE UMUT OLACAĞIZ, BEREKET OLACAĞIZ.” 

 

Geçen hafta Türkiye Değişim Partisi’ni resmen kuran TDP Lideri Mustafa Sarıgül, teşkilatlanma çalışmalarına hız verdi.

Geçen hafta “İktidara Hazırlık Merkezleri” olarak adlandırdığı Adana İl Binasına açan Sarıgül’ün, ikinci büyük il binasını Bursa’da açtı.

Türkiye Değişim Partisi Bursa il kadrosunun burada partisini en güçlü parti konumuna taşıyacağına inandığını belirten Mustafa Sarıgül, Türkiye ve Bursa ile ilgili görüşlerini kamuoyu ile paylaştı.

Türkiye Değişim Partisi Lideri Mustafa Sarıgül şöyle konuştu:

“Bugün Bursa İktidara Hazırlık Merkezimizi açıyoruz, biliyor ve inanıyorum ki bu merkez önümüzdeki ilk seçimde sadece Bursa’nın değil, Türkiye’nin iktidar merkezi olacaktır…

Bursa, ülkemiz ihracatının dörtte birini tek başına üretiyor, otomotiv, tekstil, makine imalat sanayinin başkenti, tarihi ve eşsiz doğasıyla, kaplıca ve kış sporlarıyla turizmin merkezi büyük zenginliklere sahip bir şehrimiz.

Bursa, bu kadar üretken bir şehir olmasına rağmen Bursalı yurttaşlarım mutlu değil. Birçok sanayicimiz sıkıntı içinde, esnaf siftah etmeden kepenk kapatıyor, tarımdaki, zeytindeki sıkıntıları biliyoruz, biz ülkemin sorunlarını biliyoruz. Ancak suçlamak, şikâyet etmek, karalamak için gelmedik. Biz çare bulmak için geldik. Çare var mı? Var, çare Türkiye Değişim Partisi’dir.

Değerli yurttaşlarım, bizim kin ve nefretle işimiz yok. Biz uzlaşma ve hoşgörüden yanayız. Biz istiyoruz ki, bütün yurttaşlarımız dilini, kültürünü, inancını özgürce yaşasın. Biz istiyoruz ki,  bu vatan toprağında herkes kardeş olsun, birbirine sevgiyle sarılsın.

Bugün Bursa’da yeni bir sayfa açıyoruz, bugün açtığımız iktidara hazırlık merkezi, yakın gelecekteki iktidarımızın müjdesidir. Ne mutlu bizlere ki bu tarihi toplantıya tanıklık ediyoruz. Bir gün gelecek iktidara bir gün kaldı diyeceğiz.

Sizlere söz veriyorum; bir tek hedefimiz vardır, milletimiz için iktidar olmak!

Büyük iktidarı yüreğinizde yaşayın, yaşatın. Hepinize bu büyük yolculukta başarılar diliyorum. Yolunuz açık, ışığınız bol olsun.

nisbar giriş betnis giriş yakabet giriş