29.04.2022 15:24:45

Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, dün akşam iftar sonrasında partisinin İstanbul ilçe teşkilatlarını ziyaret etti.

DEĞİŞİMDEN YANA OL, DEĞİŞİME ÜYE OL!


Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, dün akşam iftar sonrasında partisinin İstanbul ilçe teşkilatlarını ziyaret etti. Genel Başkan Yardımcıları ve İstanbul İl Başkanı Yusuf Polat’ın eşlik ettiği ziyaretler sonrasında partililerle sahur yapan Mustafa Sarıgül burada şunları söyledi:
Türkiye Değişim Partimizin gece çalışmaları devam ediyor. Türkiye Değişim Partimizde gün batmayacak. Partimizin ilçe teşkilatları 24 saat bütün yurttaşlarımızla buluşacak. Bu aksam 15 ilçemizi dolaştık. 6500’ün üzerinde yeni arkadaşımız Türkiye Değişim Partimize katıldı, katılmaya da devam ediyorlar.
Bütün yurttaşlarımızı, herkesin işinin, aşının, evinin olduğu bir Türkiye için, eşitlik ve adalet içinde yaşamak için, varlık içinde yaşamak için, değişimden yana olmaya, değişime destek olmaya çağırıyoruz.
Önümüzdeki günlerde bütün Türkiye’de kayıt kampanyamız devam edecek. 1 Haziran’ da Türkiye genelindeki bütün kayıtlarımızı kamuoyuyla paylaşacağız.
En güçlü, en ciddi, en heyecanlı, en dinamik partinin Türkiye Değişim Partisi olduğunu söyleyen Mustafa Sarıgül, sözlerini şöyle sürdürdü:
Varlığı savunan, bereketi savunan, toplumsal uzlaşmayı savunan, kardeşlik hukukunu savunan, Türkiye Değişim Partisi gönüllerde yer yapmaya devam ediyor.
Türkiye’yi varlığa, berekete, adalete ve huzura kavuşturacak olan parti Türkiye Değişim Partisidir.