20.01.2021 14:58:02

Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Sayın Mustafa Sarıgül’ün katılımlarıyla Balıkesir İktidara Hazırlık Merkezi açıldı.

“TÜRKİYE DEĞİŞİM PARTİSİ, BU MİLLETİN İNANCIDIR, TARİHİDİR, KİMLİĞİDİR AMACIMIZ BÜTÜN MİLLETİMİZDİR, GÖRÜŞÜ NE OLURSA OLSUN İLKELERİMİZİ, DAVAMIZI HERKESE ANLATMALIYIZ.

DAVETİMİZ HER KESİMEDİR, DAVET BİZDEN TAKTİR ALLAH’IMDAN.TÜRKİYE DEĞİŞİM PARTİSİ, HUDUT VE BAYRAK BİRLİĞİ DER.KARDEŞLERİM; ÇOK ÇALIŞACAĞIZ ÇETİN BİR SINAVDAN GEÇECEĞİZ %100 BAŞARILI OLACAĞIZMİLLETİN İKTİDARI OLACAĞIZ SİZİN HÜKÜMETİNİZ OLACAĞIZ.

İKTİDARIMIZIN GÜCÜNÜ BÜTÜN YURTTAŞLARMIZIDAN YANA KULLANACAĞIZ, İKTİDARIMIZDA ASLA AYRIM YAPMAYACAĞIZ, İKTİDARIMIZDA ÜLKEMİZDE HER YURTTAŞIMIZA HAKÇA ADİLCE DAVRANACAĞIZ. İÇ EKONOMİK HUZUR BİZ SAĞLAYACAĞIZ, ÖZGÜR DÜNYANIN EN DEMOKRATİK PARTİSİ BİZ OLACAĞIZ.

KİMSEYİ KANDIRMAYACAĞIZ İKTİDARDA VE MUHALEFETTE YETERİ KADAR KANDIRANLAR VARTÜRKİYE DEĞİŞİM PARTİSİ, SADECE GERÇEKLERİ SÖYLEYECEK.

”Sarıgül’ün konuşmasının tamamı şu şekilde;“Değerli basın mensupları, il yönetim kurulum, ilçe başkanlarım ve Türkiye Değişim Partisine gönül veren, desteğini esirgemeyen dostlarım hepinizi yürek dolusu sevgiyle saygıyla selamlıyorum…

Değerli yurttaşlarım; Türkiye Değişim Partimiz, Atatürk ilkelerini savunan, Cumhuriyetin değerlerini geliştirerek koruyan, evrensel hukuk kurallarına uyan, inançlara saygılı, laikliği yaşatan, üretimi destekleyen, emeği koruyan, hudut ve bayrak birliği diyen, bir demokratik kitle partisidir!

Kardeşlerim; biz Ankara’ya hiç kimsenin sofrasından pay almaya gitmiyoruz biz, ülkemizin tüm insanlarına bereketli bir vatan sofrası demokrasi sofrası kurmaya gidiyoruz.Türkiye Değişim Partisi, bu milletin inancıdır, tarihidir, kimliğidir amacımız; bütün milletimizdir, görüşü ne olursa olsun ilkelerimizi, davamızı herkese anlatmalıyız.

Davetimiz her kesimedir, davet bizden taktir Allah’ımdan.Kardeşlerim; demokrasi uygar bir tartışma rejimidir, kavga rejimi değil, barış ve insanlık rejimidirTürkiye Değişim Partisi, ülkemizde kutuplaşmaya ve gerginliğe son verecektirAnlayışlı olacağız! Uzlaşmacı, adaletli olacağız! Ülkemiz mutlu olacakTürkiye Değişim Partisi, demokratik bir kalkınma hareketidir. Davamız şefkat gayemiz ülkemizin mutluluğudur.

İnsanlığa saygıyı, millet ve ülke sevgisini, ülkemizin bağımsızlığını, onurunu her zaman hem öğreteceğiz hem de koruyacağız.Türkiye Değişim Partisi, hudut ve bayrak birliği der. Kimlikli, inanmış, onurlu, şanlı inandığı dava için mücadele veren milyonların partisidir. Doğruları milletimize anlatma görevini üstlendik.

Türkiye Değişim Partisi, yiğit, vatansever, ahlaklı, şefkatli, vicdanlı, milletini seven hiçbir ayrım yapmayan teşkilatlardan oluşmuştur.Kardeşlerim; harekette birlik olacağız, değişimde birlik olacağız, ülkemizin yüzünü güldüreceğizKardeşlerim; unutmayın milletimizin mutluluğu ülkemizin geleceği sizlere bağlıdır, çok çalışacağız çetin bir sınavdan geçeceğiz %100 başarılı olacağız.

Sevgili Balıkesirli kardeşlerim; Balıkesir coğrafi olarak muazzam bir konumda, Ayvalık körfezi ve Marmara kıyıları bir zamanlar en cazip tatil yöreleriydi ama yapılması gereken hamleler yapılmadığı için Çeşme, Bodrum, Marmaris öne geçti bu kente yeni bir turizm vizyonu getireceğiz.Kazdağları sadece ülkemiz için değil, dünyaca önemli bir yer. Kazdağlarını maden yatağı değil, oksijen deposu olarak görmeliyiz tüm dünyayı Kazdağları’nda misafir edip, sağlık turizminin merkezi yapmalıyız.

Türkiye’nin en lezzetli etleri, sütleri bu topraklarda üretiliyor. Balıkesir koyunu, Balıkesir kuzusu bir lezzet deposudur. Balıkesir etini, sütünü marka yapmak lazım bunun için de üreticiyi desteklemek gerekiyor Balıkesir üretmezse, Türkiye aç kalır Balıkesir’in lezzetlerini dünya markası yapacağız. Balıkesir’in zeytini de sahipsiz… Ayvalık’ı zeytincilikte dünya markası yapacağız.

Bin yıllık zeytin ağaçlarıyla, Ayvalık körfez bölgesi zeytinciliğin tarihini temsil ediyor buralarda üretilen zeytin ve zeytinyağı uluslararası pazarlarda hakkıyla pazarlanamıyor, zeytin üretici, zeytinyağı fabrikaları maliyetinin altında üretim yapıyor. Planlama yok, program yok, destek yok. Çiftçimizle, sanayicimizle bir araya gelip zeytinimizi dünya markası yapmak için gereken her şeyi yapacağız binlerce yıllık zeytincilik tarihimizi tüm dünyaya tanıtacağız.İktidarımızın gücünü bütün yurttaşlarımızdan yana kullanacağız, iktidarımızda asla ayrım yapmayacağız, iktidarımızda ülkemizde her yurttaşımıza hakça, adilce davranacağız.

Kardeşlerim, iç ekonomik huzuru biz sağlayacağız, özgür dünyanın en demokratik partisi biz olacağız her saniyemiz ülkemiz için üretken olmakla geçecek. Cumhuriyetimizi, demokrasimizi bütün tuzaklardan korumalıyız cumhuriyetimizi ve demokrasimizi seviyoruz, ilelebet koruyacağızKimseyi kandırmayacağız, iktidarda ve muhalefette yeteri kadar kandıranlar var.

Türkiye Değişim Partisi, sadece gerçekleri söyleyecek.Frekansları yeniden ayarlayın artık Türkiye Değişim Partisi var. Bütün frekansları toplumun lehine yeni baştan ayarlayacağız bu frekanslar benim frekansım, sizin frekansınız olmayacak, ülkemizin frekans olacak çünkü Türkiye Değişim Partisi yurttaşlarımızın %20 sini %30unu değil %100ünü kucaklayacak ve inşallah %100ünün yüzünü güldürecek.Değişim başlıyor şu anda emin adımlarla, güçlü ve her geçen gün daha da güçlenerek kararlı adımlarla Ankara’ya doğru yürüyoruz.

Gençler; artık korkmayın! Derdinizi söyleyin, korkmayın! Bizi eleştirin.Türkiye Değişim Partisi iktidarında, 18 yaşına kadar internet ücretsiz olacak, yurt parası, eğitime katkı parası asla ödemeyeceksiniz. 18 yaşına kadar ülkemizdeki bütün gençleri yurtdışına göndermek, görüşlerini ve ufkunu açmak en büyük görevim olacak. Türkiye Değişim Partisi iktidarında, işsiz genç kalmayacak, çiftçi genç, esnaf genç son derece mutlu olacak.

Gençler olmadan ülkemizi kalkındıramayız.Gençler; Türkiye Değişim Partisi sizi bekliyor gelin belediye başkanı olun, milletvekili olun, ilçe, il başkanı olun, ağabeyiniz olarak yolunuzu açıyorum…Kadınlar; gözünüz aydın değişim başlıyor. İşsiz bir kadın kalmayacak, ekonomik sorunla boğuşan kadın kalmayacak. Kadın cinayetlerine son vermek için gece gündüz çalışacağız. Değişim kadınları gelin değişime ortak olun, değişimi siz gerçekleştirin.

Türkiye Değişim Partisi iktidarında, yurttaşlarımıza adaletli ve şefkatli davranacağız, ülkemizde mutluluğu, güler yüzü, huzuru birlikte sağlayacağız. Ülkemizin geleceği için güçlü olma yola çıkma zamanı geldi, inanan yüreklerle zafere yürüyoruz. Sırt sırta, omuz omuza olalım sorunlarımızı beraber çözelim.

Güven veren parti yola çıktı, inançlı kadrolar yola çıktı artık ülkemizin ihtiyaçlarına odaklanacağız ülkemizde yeni bir dönem başlıyor. Halisane duygularla yola çıkıyoruz omuzlarımızda büyük sorumluluk var her günümüz ülkemiz için neler yapabiliriz diye düşünmekle geçecek önce ülkemiz sonra partimiz.Kardeşlerim; pozitif düşünen, geleceği tasarlayan kadrolar yola çıktı geliyor.Kadrolarımız, ülkemiz için çalışan kadrolardır.

Zihinsel açıdan hazırız, %100 verimli olacağız, zihnimiz açık ülkemize odaklandık.Türkiye Değişim Partisi, alçakgönüllü, heyecanlı, sevgi dolu, dinamik bir partidir. Kararlı, güvenilir, inançlı kadrolarla yola çıkıyoruz, çocuklarımızın geleceği için yollardayız.Ezilen insanlar, haksızlığa uğrayan insanlar neredeyse Türkiye Değişim Partisi orada olacak çünkü Türkiye Değişim Partisi, milletin mutluluğu için var.

Davamız zaferle sonuçlanacak çünkü 83 milyonun sesiyiz şartlar ne olursa olsun mücadelemizi bıkmadan usanmadan kapı kapı milletimize anlatacağız.Kardeşlerim sorumluluğumuz ağır, çok çalışacağız ülkemizin bayrağını en yükseğe taşıyacağız, ülkemiz sizi bekliyor kararlı olacağız. Er geç iktidar olacağız ama asla çok geç değil, milletin iktidarı sizin hükümetiniz olacağız…Sizlerle gurur duyuyorum cesaretiniz, kararlığınız ülkemize büyük umut veriyor evet, salona baktığım zaman bu salonda ülkemizi yönetecek kadrolar görüyorum.

Milletvekillerimi görüyorum, bakanlarımı görüyorum ülkemize hizmet edeceğiniz günlerin yaklaştığını görüyorumKardeşlerim Allah’ım ömrünüze bereket, gücünüze güç katsın, ayağınıza taş değmesin yolunuz acık olsun.”