05.02.2021 17:26:29

Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Sayın Mustafa Sarıgül’ün katılımlarıyla Ümraniye İktidara Hazırlık Merkezi açıldı.

“-YÜZEN OYLAR VAR DİYORLAR YÜZEN OYLAR YOK KÜSEN OYLAR VAR, HER PARTİYE KÜSEN OYLARIN ADRESİ TÜRKİYE DEĞİŞİM PARTİSİDİR. -ÜLKEMİZDEKİ KUTUPLAŞMAYA GERGİNLİĞE GENÇLERİMİZİN EMNİYET MENSUPLARIYLA KARŞI KARŞIYA GETİRİLMESİNE TÜRKİYE DEĞİŞİM PARTİSİ DEMOKRASİ İÇİNDE SON VERECEKTİR, EMNİYET MENSUPLARI DA BİZİM EVLADIMIZ ÖĞRENCİLER DE BİZİM EVLADIMIZ. -BAZI SİYASİLER; BİZDEN KOPYA ÇEKMEYE ÖRNEK ALMAYA BAŞLADILAR BİR TANESİ DİYOR Kİ; GENEL BAŞKANI PARTİYE KAYITLI ÜYELER SEÇECEK, İKİ GENEL SEÇİM KAYBEDEN GENEL BAŞKANLIĞI BIRAKACAK BİZ DE ONLARA DİYORUZ Kİ GÜNAYDIN"

Türkiye Değişim Partimiz, Atatürk ilkelerini savunan, Cumhuriyetin değerlerini geliştirerek koruyan, evrensel hukuk kurallarına uyan, inançlara saygılı, laikliği yaşatan, üretimi destekleyen, emeği koruyan, hudut ve bayrak birliği diyen, bir demokratik kitle partisidir.

Türkiye Değişim Partisi, bu milletin inancıdır, tarihidir, kimliğidir amacımız bütün milletimizdir. Görüşü ne olursa olsun davamız herkese anlatılacak, davetimiz her kesimedir davet bizden taktir Allah’ımdan.

Türkiye Değişim Partisi, demokratik bir kalkınma projesidir davamız şefkat, gayemiz ülkemizin mutluluğudur.

Türkiye Değişim Partisi, insanlığa saygıyı, millet ve ülke sevgisini, ülkemizin bağımsızlığını ve onurunu her zaman hem öğretir hem de korur.

Türkiye Değişim Partisi, inançlarımız ve vicdan konusunda herkes vicdanının sesini dinlemekte serbesttir.

Türkiye Değişim Partisi, kimlikli, inanmış, onurlu, şanlı, inandığı dava için mücadele veren teşkilatlarımızdan oluşmaktadır.

Türkiye Değişim Partisi, doğruları yurttaşlarımıza anlatma görevi üstlenmiştir.

Türkiye Değişim Partisi, yiğit, vatansever, akıllı, şefkatli kadrolardan oluşmuştur. 50 alem ne derse desin Türkiye Değişim Partisi, doğru bildiği yolda emin, saygın, güvenli adımlarla ilerleyecektir. Partimizin ana ilkesi sevgidir, barıştır, huzurdur.

Harekette bereket var berekette birliğe ihtiyaç var. Birlik milletimizin mutluluğu ülkemizin geleceğidir Türkiye Değişim Partisi, ülkemizde yeni siyaset ve insanlık anlayışının yürekten benimseyenlerin yoğun çalışmasıyla ülkemizde zafere ulaşacaktır.

Çetin bir sınavdan geçeceğiz, davamızı yurttaşlarımıza kapı kapı anlatacağız.

YÜZEN OYLAR VAR DİYORLAR YÜZEN OYLAR YOK KÜSEN OYLAR VAR, HER PARTİYE KÜSEN OYLARIN ADRESİ TÜRKİYE DEĞİŞİM PARTİSİDİR.

Yüzen oylar var diyorlar yüzen oylar yok küsen oylar var, her partiye küsen oyların adresi Türkiye Değişim Partisi’dir.

 

Başarı bizde elimizde ayağımıza beynimizde artık meydanın boş olmadığını herkes görüyor.

BAZI SİYASİLER; BİZDEN KOPYA ÇEKMEYE ÖRNEK ALMAYA BAŞLADILAR BİR TANESİ DİYOR Kİ; GENEL BAŞKANI PARTİYE KAYITLI ÜYELER SEÇECEK, İKİ GENEL SEÇİM KAYBEDEN GENEL BAŞKANLIĞI BIRAKACAK BİZ DE ONLARA DİYORUZ Kİ GÜNAYDI

Bazı siyasiler bizden kopya çekmeye örnek almaya başladılar bir tanesi diyor ki “genel başkanı partiye kayıtlı üyeler seçecek, iki genel seçim kaybeden genel başkanlığı bırakacak” biz de onlara diyoruz ki “günaydın”.

Türkiye Değişim Partisi, gündemi belirleyen parti olacak.

Kardeşlerim; sizlerin yiğit çalışmasıyla er geç iktidar olacağız ama çok geç değil. Ülkemizin iktidarı yurttaşlarımızın hükümetiniz olacağız.

Türkiye Değişim Partisi iktidarında ülkemizde barış dönemi başlayacak topluma, gençlere umut vererek iktidarımızın gücünü; adaletli, etkin, saygın, kucaklayıcı kullanarak iç ekonomik huzuru sağlayacağız. Özgürlükleri kısarak değil genişleterek toplumsal barışı daha da güçlendireceğiz.

Gençler; korkmayın derdinizi söyleyin, gençler korkmayın bizi eleştirin çünkü Türkiye Değişim Partisi, var. Gençler gözünüz aydın! Değişim başlıyor, sizin partiniz geliyor…

Değişim kadınları, gözünüz aydın değişim başlıyor, işsiz bir kadın kalmayacak, ekonomik sorunla boğuşan kadın kalmayacak.

Türkiye Değişim Partisi, iktidarında kadın cinayetlerine son vermek için gece gündüz çalışacağız, değişim kadınları gelin değişime ortak olun, değişimi siz gerçekleştirin.

Görüyorum ülkemizde özgürlükleri korumak isteyen bütün yurttaşlarımın sıkıntıları var emeğinin karşılığını alamayan işçilerimizin sıkıntıları var çocuğunu okula huzurlu göndermeyen annelerin babaların sıkıntısı var, sizleri görünce onurla ve gururla söylüyorum bu sıkıntıların üstesinden Türkiye Değişim Partisi kadroları gelecektir

 

ÜLKEMİZDEKİ KUTUPLAŞMAYA GERGİNLİĞE GENÇLERİMİZİN EMNİYET MENSUPLARIYLA KARŞI KARŞIYA GETİRİLMESİNE TÜRKİYE DEĞİŞİM PARTİSİ DEMOKRASİ İÇİNDE SON VERECEKTİR, EMNİYET MENSUPLARI DA BİZİM EVLADIMIZ ÖĞRENCİLER DE BİZİM EVLADIMIZ.

Ülkemizdeki kutuplaşmaya, gerginliğe, gençlerimizin emniyet mensuplarıyla karşı karşıya getirilmesine Türkiye Değişim Partisi, demokrasi içinde son verecektir emniyet mensupları da bizim evladımız öğrenciler de bizim evladımız.

Türkiye Değişim Partisi, demokrasinin uygar bir tartışma rejimi olduğunu, kavga rejimi olmadığını demokrasinin barış ve insanlık rejimi olduğunu her yerde söylemeye devam edecek.

 

Anlayışlı olacağız, uzlaşmacı olacağız, adaletli olacağız ülkemizi kucaklayacağız.

Türkiye Değişim Partisi, günü kurtarmaya değil, ülkemizi kavgadan, kargaşadan, gerilimden kurtarmaya demokrasimizi güçlendirmeye geliyoruz.

Sevgili kardeşlerim; davamız haklıdır bu davamızdan zaferle çıkacağız. Zihnimiz açık, ülkemize odaklandık, bitiş çizgisinde biz olacağız.

Türkiye Değişim Partisi, kalitedir, kararlı güvenilir ülkemizi yönetecek dürüst kadrolar yola çıktı geliyor. Sevgiyle güvenle ülkemizin sorumluluğunu almaya hazır olun.

Şartlar ne olursa olsun ilkelerimizi, mücadelemizi yurttaşlarımıza anlatacağız bıkmak, usanmak yok inananlarla yola çıkıyoruz.

Hak için heyecan, güzellik için heyecan, mutluluk için ülkemizi yönetmek için büyük heyecanımız var.

Kardeşlerim; ülkemizde hudut ve bayrak birliği diyen bütün yurttaşlarımıza değişime davet ediyoruz.

Unutmayın, helal olan iki haram olan dörtten daha büyüktür.

Ülkemizde işler sarpa sarmış durumda ülke iyi yönetilemiyor hangi düğmelere basacağımızı biliyoruz ülkemizin ışıklarını Türkiye Değişim Partisi yakacak tarih Türkiye Değişim Partisini yazacak, tarih sizi yazacak! Yakın ışıkları gerçekleri görmeyenler var özgür dünyanın en güçlü partisi biziz.