01.02.2021 23:50:30

Türkiye Değişim Partisi (TDP) Ankara İl Başkanlığı hayvan hakları konusunda sosyal sorumluluk örneği bir proje gerçekleştirdi.

TDP Ankara İl Başkanı ve başkan yardımcıları kentin farklı birçok noktasına sokak hayvanları için mama yiyebilecekleri şekildeki kapları bizzat kendileri yerleştirdiler.

Sokak hayvanları hepimizin sorumluluğudur diyen il teşkilatı başkanı Deniz Kaya "Türkiye Değişim Partisi olarak, değişim şart diyoruz. Değişimi partimizi kurarak başlatan partimizin genel başkanı Mustafa Sarıgül'ün belirttiği gibi biz herkesi, her derdi, her sıkıntıyı kucaklıyoruz, çözüm arıyoruz ve bunun için durmaksızın çalışıyoruz. Kadın kollarımız, gençlik kollarımız ve diğer çalışma arkadaşlarımızla kentimizdeki kadınlar, gençler, esnaflar, sivil toplum kuruluşları ve tüm halkımızla görüşerek, sorunları tespit

edip çözüm yolları üretmek için yoğun mesailer yapıyoruz. Şu an gündem konularımızdan biri olan sokak hayvanları ile ilgili sosyal sorumluluk için faaliyette bulunarak, bizde bir kez daha bu konuya dikkat çekmek için üzerimize düşeni yaptık.Türkiye Değişim Partisi ve TDP Ankara İl Teşkilatı olarak her alanda örnek çalışmalar yapmaya devam edeceğiz" dedi.

 

FOTO GALERİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ !!!