İşçi - İşveren Sendikaları, Mesleki ve Sivil Toplum Kuruluşları İrfan KARAKAŞ

İş İnsanı / Uzun yıllar İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünü başarı ile sürdürmüştür. İş yaşamına reklam sektöründe devam etmektedir. 1994 yılında Üsküdar Belediye Başkan adayı olmuştur.
DEVAMINI OKU

Hukuk ve Adalet Politikaları ve Parti Sözcüsü Uğur AKSÖZ

Hukukçu- E.Milletvekili Adana’da Serbest Avukatlık yaptı. Bu süreç içinde 1.Lig’deki Adana Spor’un iki dönem As Başkanlığı’nda bulundu. Aynı dönemlerde Çukurova ve Güney Haber Gazeteleri’nde Başyazılar yazdı.
DEVAMINI OKU

Turizm, Sanat ve Kültür Politikaları Bayram ÖZATA

İş İnsanı / Gençlik yıllarında başlayan siyasi hayatını Şişli Belediyesi’nde Türkiye’de en uzun süre Meclis Başkanlığını sürdüren kişi ünvanını koruyarak devam ettirdi. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde Meclis üyeliği ve Meclis Başkan Vekilliği görevlerini yapmış, 40 yıllık deneyimli bir siyasetçidir.
DEVAMINI OKU

Seçim İşleri ve Parti Sözcüsü Mehmet Ali DEMİR

13 nisan 1974 Ankara doğumluyum. Hacettepe BYYO yüksek okulundan sonra, Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi ile lisans eğitimimi tamamladım.
DEVAMINI OKU

Medya, Tanıtım ve Parti Sözcüsü Soner GÖKÇE

15-10-1976 MALATYA HEKİMHAN DOĞUMLUDUR. EVLİ VE 1 KIZ ÇOCUĞU BULUNMAKTADIR.
DEVAMINI OKU

Bilgi ve İletişim Sistemleri Hüseyin AKGÜN

İnternet ve Bilişim sektöründe başarılı bir iş insanı olarak yaşamını sürdürmektedir.
DEVAMINI OKU

Dış İlişkiler Teoman MUTLU

Mühendis / Endüstri mühendisi olan Mutlu, ABD ve Türkiye’de özellikle gıda sektörü ve spor alanında önemli başarılara imza atmıştır. Siyasete TDH Kurucu üyesi olarak adım atmıştır.
DEVAMINI OKU

Sosyal Politikalar ve Projeler Fırat BOZFIRAT

07.04.1984 yılında Gaziantep’te doğdu. İlk ve orta okulu Gaziantep’te okudu.
DEVAMINI OKU

Esnaf ve Sanatkar İlişkiler Mehmet Erol KORKUT

1950 YILINDA İSTANBUL'DA DOĞMUŞTUR. EVLİ VE 3 ÇOCUK BABASIDIR.
DEVAMINI OKU

Kadın Politikaları Betül GÜLBAHAR

Sosyoloji lisansını aldıktan sonra 2009 yılında “Türkiye’de Fultbol, Fanatizm ve Şiddet” başlıklı yüksek lisans tezini Mimar Sinan Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitünde tamamladı.
DEVAMINI OKU

Yerel Yönetimler Ercan AŞER

İş İnsanı / Kendi kurduğu organizasyon şirketi var. Siyasi yaşamına il sekreteri olarak başlamış ve önemli görevler almıştır.
DEVAMINI OKU

Ekonomi ve Finans Politikaları Dr. Aziz Murat HATİPAĞAOĞLU

Dr. Aziz Murat Hatipağaoğlu, Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler (Mülkiye) Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden 1994 yılında mezun olduktan sonra, University of Illinois at Urbana – Champaign’de (ABD) Ekonomi Yüksek Lisans programını tamamlamış, ardından Gazi Üniversitesi’nden Ekonomi Doktorasını almıştır.
DEVAMINI OKU

Ar-ge Politikaları Coşkun AĞARYILMAZ

12 Mayıs 1963 tarihinde Trabzon Boztepe’ de doğdu. Annesi Safiye, Babası Ömer Zeki’ dir.
DEVAMINI OKU

İdari İşler Haluk Şaban GÜRBÜZ

İş İnsanı. Doğum Tarihi : 20 Aralık 1963, Erzincan , İliç Boyalık Köyü Şaban Gürbüz, 1963 yilinda Erzincan İliç'de doğmuştur.
DEVAMINI OKU

Milli Güvenlik Politikaları Adnan DELİKURT

1956 yılında Erzincan’ da doğdu. İlk, orta ve lise tahsilini Erzincan da tamamladı. Üniversite tahsilini Ankara Gazi Üniversitesi Mesleki Eğitim Fakültesinde tamamladı.
DEVAMINI OKU

Eğitim Politikaları Şefika KESKİN

Eğitimci / İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü program koordinatörlüğü yaptığı sürede, valilik, bakanlık, başbakanlık ve cumhurbaşkanlığı düzeyinde pek çok eğitim, kültür ve sanat içerikli protokol programını organize etmiş ve yönetmiştir. 2009 yılında TDH ile başlayan siyasi hayatına 2014 yılında Şişli Belediye Meclis üyesi olarak devam etmiştir.
DEVAMINI OKU

Sağlık Politikaları ve Stratejileri Dr. Oğuz FİDAN

Uzman Doktor / Uzman doktor olan Fidan, aynı zamanda da hukuk fakültesi mezunu ve din felsefesi üzerine yüksek lisansı var. Başhekim olarak emekli olmuş şu anda da bir internet sitesinde köşe yazarlığı yapmaktadır.
DEVAMINI OKU

Bayındırlık ve Doğal Afetler Politikaları Sabri Özkan ERBAKAN

Mimar / Yurtdışında yüksek lisansını tamamlayan Erbakan, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nde Kararlar Daire Başkanı, Başbakanlık GAP Bölgesel Kalkınma İdaresi Başkanlığı, Bakan Danışmanlığı, TC Karayolları Genel Müdür vekilliği yapmış son olarak da Bayındırlık ve İskan Bakanlığı Müsteşarı olarak devlet kademelerinde üst düzeyde görevler yapmıştır.
DEVAMINI OKU

Parti İçi Eğitim ve Parti Sözcüsü Mehmet Ali OĞUŞ

İş İnsanı / Yurtdışında spor akademisini bitirdi ve antrenör olarak görevine devam etmekte. 1998 yılında İstanbul- Gaziosmanpaşa ilçe başkanlığı ile siyasete başlamış, İstanbul il Başkanlığı ve TDH kurucu il başkanlığı yapmıştır. Aynı zamanda da Türkiye Değişim Hareketi ismini bulmuştur.
DEVAMINI OKU

Spor Politikaları Bora PEHLİVANLAR

İç Mimar / Uzun yıllardır turizm sektöründe uluslararası hizmet vermektedir. 2009 yılında TDH İstanbul il yönetimde göreve başlamıştır.
DEVAMINI OKU

Güneydoğu Politikaları Hüseyin GÜZEL

Batman İl Sağlık Müdürü olarak emekli olmuştur.
DEVAMINI OKU

Tarım ve Hayvancılık Politikaları Zeynel Abidin AKTAY

İş İnsanı / İnşaat, turizm ve lojistik sektöründe başarılı bir iş insanıdır. TDH’de Diyarbakır Kurucu İl Başkanı olarak görev almıştır.
DEVAMINI OKU

Yerel Medya Maksut BEYKOZ

Maksut Beykoz 1961 yılında Erzurum'da doğmuştur. Bolu Ticaret Lisesi'ni bitirdikten sonra lisans öğrenimi için Almanya'ya taşınmıştır. Avrupa'da bulunduğu beş yılı aşkın süre içerisinde Beykoz, tüm dünyada hızla artan özel medya sektörleriyle ilgili çalışmalara aktif olarak katılmıştır. Edindiği bilgi ve tecrübeler doğrultusunda Beykoz 1991 yılında Türkiye'nin 29. özel radyo istasyonu olan Bolu FM'i kurmuştur. 95.70 frekansıyla yayın yapan kuruluş aynı zamanda internet üzerinden tüm dünyaya yayın yapmaktadır.
DEVAMINI OKU