Genel Sekreter ve Teşkilat Başkanı Soner GÖKÇE

Hukukçu, 1976 Malatya Doğumludur. Evli ve 1 kız çocuğu bulunmaktadır. Hukuk Fakültesi mezunudur. İngilizce bilmektedir. Malatya Merkezde bulunan aile şirketlerinin eğitim sektöründe faaliyet gösterdiği eşi hanımefendinin, Yönetim Kurulu Başkanı olduğu şirkete bağlı özel okul işletmeleri bulunmaktadır. Siyasetçi bir aile geçmişine sahip olan GÖKÇE...
DEVAMINI OKU

Genel Sayman - Aile ve Kadından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Gamze BÜYÜK

Finans Uzmanı / Edebiyat fakültesi mezunu olan Büyük, başarılı bir iş kadını olarak finans alanında koordinatörlük ve uzmanlık yapmaktadır. İl başkanlığı ve il kadın kolları başkanlığı görevlerinde bulunmuştur.
DEVAMINI OKU

Genel Başkan Vekili - Parlamento ve Siyasi Partiler Uğur AKSÖZ

Hukukçu, Adana'da doğdu.Ankara Hukuk Fakültesi mezunu.Avukatlık yıllarında Adana Güney Haber ve Çukurova gazetesinde Başyazarlık yaptı. Adana Spor Kulübünün UEFA kupasına katıldığı dönemde Asbaşkanlık görevinde bulundu.19,20 ve 22nci Dönemde Adana Milletvekilliğine seçildi.
DEVAMINI OKU

Genel Başkan Yardımcısı - Bayındırlık Politikaları Özkan Sabri ERBAKAN

Mimar, Yurt dışında yüksek lisansını tamamlayan Erbakan, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nde Kararlar Daire Başkanı, Başbakanlık GAP Bölgesel Kalkınma İdaresi Başkanlığı, Bakan Danışmanlığı, T.C. Karayolları Genel Müdür Vekilliği , Başbakanlık Müşaviri, Tümaş A.Ş. Mimari Grup Makina Kimya Yüksek Vasıflı Çelik Fab. Şantiye Şefi Ege Gübre Fabrikası Şantiye Şefliği ve son olarak Bayındırlık ve İskan Bakanlığı Müsteşarı olarak devlet kademelerinde üst düzey görevler yapmıştır.
DEVAMINI OKU

Genel Başkan Yardımcısı - Seçim İşleri Başkanı ve Teşkilat Denetmeni Şaban ULUTAŞ

İş insanı, Kırıkkale doğumlu .İzmir Urla'da ikamet etmektedir. Evli ve iki çocuk babası. Anadolu Üniversitesi Halkla ilişkiler, Anadolu Üniversitesi İşletme mezunu olup, Türk Hava Kurumu Üniversitesinde işletme Yüksek Lisansı yaptı.
DEVAMINI OKU

Genel Başkan Yardımcısı - Esnaf ve Sivil Toplum Kuruluşları Haluk Şaban GÜRBÜZ

İş İnsanı. 1963 Erzincan doğumludur. Siemens , Bosch , LG dünya markalarının Türkiye bayiliklerini işletmekte ve yönetmektedir.
DEVAMINI OKU

Genel Başkan Yardımcısı - Ticaret Politikaları Teoman MUTLU

1977 Malatya doğumludur. Endüstri Mühendisidir. Yurt dışı ve Türkiye'de kimya sektörü başta olmak üzere , spor camiasında da önemli başarılara imza atmıştır.
DEVAMINI OKU

Genel Başkan Yardımcısı - Ekonomi ve Finans Politikaları Aziz Murat HATİPAĞAOĞLU

Dr. Aziz Murat Hatipağaoğlu, 1971 Samsun doğumludur. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler mezunudur. Ekonomi Yüksek Lisansını ABD'de , ekonomi doktorasını ise Gazi Üniversitesinde tamamlamıştır. Uzun yıllar Dış Ticaret Müsteşarlığında üst düzey görev yaptıktan sonra dünyanın en büyük danışmanlık şirketlerinden birinde ortak olarak ülkemizin önemli şirketlerine strateji , ihracat , uluslararası kurumsallaşma yönetim danışmanlığı sunmaktadır.
DEVAMINI OKU

Genel Başkan Yardımcısı - Engelliler ve Sosyal Politikalar Gülnur KAMAŞAK

İş İnsanı / Ticari yaşamını başarılı bir iş insanı olarak sürdüren Kamaşak, toplum içerisinde oldukça sevilen aktif bir kişi olarak göze çarpmaktadır, aileden gelen siyasi bir alt yapıya sahiptir.
DEVAMINI OKU

Genel Başkan Yardımcısı - İşçi ve İşveren Politikaları Hasan ŞİŞLİ

01.04.1971 Elazığ doğumluyum. İlk, orta ve lise tahsilimi Elazığ da yaptım. 1987 yılında babamın vefatı ile kendimize ait iş yerimizin başına geçtim.
DEVAMINI OKU

Genel Başkan Yardımcısı - Tarım ve Hayvancılık Politikaları Zeynel Abidin AKTAY

İş İnsanı / İnşaat, turizm ve lojistik sektöründe başarılı bir iş insanıdır. TDH’de Diyarbakır Kurucu İl Başkanı olarak görev almıştır.
DEVAMINI OKU

Genel Başkan Yardımcısı - Sanayi Politikaları Adnan DELİKURT

1956 yılında Erzincan’ da doğdu. İlk, orta ve lise tahsilini Erzincan da tamamladı. Üniversite tahsilini Ankara Gazi Üniversitesi Mesleki Eğitim Fakültesinde tamamladı.
DEVAMINI OKU

Genel Başkan Yardımcısı - Hukuk ve Adalet Politikaları Muzaffer Rıza NERSE

1979 İskenderun doğumlu olan Muzaffer Rıza Nerse İlk, orta ve lise eğitimlerini burada tamamladıktan sonra önce Gazi Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi’nde Kimya eğitimi sonra da Doğu Akdeniz Üniversitesi’nde Hukuk Eğitimi aldı. Doğu Akdeniz Hukuk Fakültesi’ni  yedi dönemde bitirme başarısını gösteren ilk öğrenci olma şerefini kazanarak  diplomasını da şeref derecesiyle alıp mezun olmuştur.
DEVAMINI OKU

Genel Başkan Yardımcısı - Şehircilik-Kentsel Dönüşüm Politikaları Mehmet Ali DEMİR

Siyaset Bilimci / İş İnsanı 1974 Ankara doğumlu. 2 çocuk babası. Hacettepe Üniversitesi Ön Lisans, Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi Lisans, Selçuk Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü Yüksek Lisans.
DEVAMINI OKU

Genel Başkan Yardımcısı Musa UYARASLAN

Adalet Partisi senatörlerinden olan eniştem Mehmet Varışlı ve Eski Demokrat Parti Yöneticilerinden babam Mehmet Uyararslan beni hazırlamıştır. Şöyle ki ihtilalden evel Adalet Partisi döneminde direklere parti bayrağı asarak başladım. İhtilal oldu siyasi partiler kapandı...
DEVAMINI OKU

Genel Başkan Yardımcısı - Yerel Yönetimler Coşkun AĞARYILMAZ

12 Mayıs 1963 tarihinde Trabzon Boztepe’ de doğdu. Annesi Safiye, Babası Ömer Zeki’ dir.
DEVAMINI OKU

Genel Başkan Yardımcısı - Eğitim Politikaları Şefika KESKİN

Eğitimci / İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü program koordinatörlüğü yaptığı sürede, valilik, bakanlık, başbakanlık ve cumhurbaşkanlığı düzeyinde pek çok eğitim, kültür ve sanat içerikli protokol programını organize etmiş ve yönetmiştir. 2009 yılında TDH ile başlayan siyasi hayatına 2014 yılında Şişli Belediye Meclis üyesi olarak devam etmiştir.
DEVAMINI OKU

Genel Başkan Yardımcısı - Yerel Medya Maksut BEYKOZ

Maksut Beykoz 1961 yılında Erzurum'da doğmuştur. Bolu Ticaret Lisesi'ni bitirdikten sonra lisans öğrenimi için Almanya'ya taşınmıştır. Avrupa'da bulunduğu beş yılı aşkın süre içerisinde Beykoz, tüm dünyada hızla artan özel medya sektörleriyle ilgili çalışmalara aktif olarak katılmıştır. Edindiği bilgi ve tecrübeler doğrultusunda Beykoz 1991 yılında Türkiye'nin 29. özel radyo istasyonu olan Bolu FM'i kurmuştur. 95.70 frekansıyla yayın yapan kuruluş aynı zamanda internet üzerinden tüm dünyaya yayın yapmaktadır.
DEVAMINI OKU

Genel Başkan Yardımcısı - Turizm ve Avrupa Sorumlusu Cem KARADAĞ

Memur bir ailenin çocuğu olarak 21 Ekim 1977’de Bursa’da dünyaya geldim. Dört kişilik çekirdek bir aileyiz.
DEVAMINI OKU