Kurucu Üye Mustafa SARIGÜL

Mustafa Sarıgül 15 Kasım 1956'da Erzincan'da doğdu. Türk iş insanı ve siyasetçi. 1999-2014 yılları arasında İstanbul'un Şişli ilçesinin belediye başkanlığını yapmıştır.
DEVAMINI OKU

Kurucu Üye Bayram ÖZATA

1958 Yılında Sivas Suşehri ilçesinde dünyaya geldi. İlköğretimini Suşehri'nde , Orta ve Lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 1989 yılında Şişli Belediye Meclis üyeliğine seçildi.
DEVAMINI OKU

Kurucu Üye Özkan Sabri ERBAKAN

GAP Bölgesel Kalkınma İdaresi Başkanlığı, Bakan Danışmanlığı, Karayolları Genel Müdür Vekilliği, Başbakanlık Müşaviri, Bayındırlık ve İskan Bakanlığı Müsteşarı olarak görevler yapmıştır.
DEVAMINI OKU

Kurucu Üye Adnan DELİKURT

1956 yılında Erzincan’ da doğdu. İlk, orta ve lise tahsilini Erzincan da tamamladı. Üniversite tahsilini Ankara Gazi Üniversitesi Mesleki Eğitim Fakültesinde tamamladı.
DEVAMINI OKU

Kurucu Üye Coşkun AĞARYILMAZ

İş Hayatında 1987-1992 yılları arasında Kocaeli’nde Yaşar Holding bünyesinde gıda şirketlerinde Mağaza Müdürlüğü ve Bölge Sorumluluğu görevlerinde bulundu, ayrılıp 1992 yılından itibaren İnşaat-Taahhüt sektöründe kurduğu şirketi bünyesinde iş hayatına devam etmektedir.
DEVAMINI OKU

Kurucu Üye Mehmet Ali DEMİR

1974 Ankara doğumlu 2 çocuk babası. İş İnsanı, Siyaset Bilimci. Hacettepe Üni. Ön Lisans, Anadolu Üni. İşletme Fak. Lisans, Selçuk Üni. Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü Yüksek Lisans.
DEVAMINI OKU

Kurucu Üye Hüseyin AKGÜN

İnternet ve Bilişim sektöründe başarılı bir iş insanı. Siyasi hayatına Türkiye Değişim Partisinde Bilgi ve İletişim Teknolojileri Genel Başkan Yardımcısı olarak görevine devam etmektedir.
DEVAMINI OKU

Kurucu Üye Şaban ULUTAŞ

İş insanı. İzmir Urla'da ikamet etmektedir. Anadolu Üniversitesi Halkla ilişkiler ve İşletme mezunu olup, Türk Hava Kurumu Üniversitesinde işletme Yüksek Lisans yaptı.
DEVAMINI OKU

Kurucu Üye Aziz Murat HATİPAĞAOĞLU

Ankara Üni. Siyasal Bilgiler Fak. Uluslararası İlişkiler mezunu. Ekonomi Yüksek Lisansını ABD'de, ekonomi doktorasını ise Gazi Üni. tamamladı. Dış Ticaret Müsteşarlığında görev yapmıştır.
DEVAMINI OKU

Kurucu Üye Zeynel Abidin AKTAY

İş İnsanı / İnşaat, turizm ve lojistik sektöründe başarılı bir iş insanıdır. TDH’de Diyarbakır Kurucu İl Başkanı olarak görev almıştır.
DEVAMINI OKU

Kurucu Üye Muzaffer Rıza NERSE

1979 İskenderun doğumlu. Gazi Üni. Fen Edebiyat Fak’nde Kimya eğitimi, Doğu Akdeniz Üniversitesi'nde Hukuk Eğitimini şeref derecesiyle tamamlamıştır
DEVAMINI OKU

Kurucu Üye Haluk Şaban GÜRBÜZ

İş İnsanı. 1963 Erzincan doğumludur. Siemens , Bosch , LG dünya markalarının Türkiye bayiliklerini işletmekte ve yönetmektedir.
DEVAMINI OKU

Kurucu Üye Şefika KESKİN

Eğitimci / İstanbul İl Milli Eğitim Müd. program koordinatörlüğü yaptığı sürede, Cumhurbaşkanlığı düzeyinde eğitim, kültür ve sanat içerikli protokol programını organize etmiş ve yönetmiştir.
DEVAMINI OKU

Kurucu Üye Maksut BEYKOZ

1961 yılında Erzurum'da doğmuştur. 1991 yılında Türkiye'nin 29. özel radyo istasyonu olan Bolu FM'i kurmuştur. 95.70 frekansıyla ülke içi ve internet üzerinden tüm dünyaya yayın yapmaktadır.
DEVAMINI OKU

Kurucu Üye Fırat BOZFIRAT

07.04.1984 yılında Gaziantep’te doğdu. İlk ve orta okulu Gaziantep’te okudu. 2010 yılında İstanbul’a yerleşip FBM Mimarlık ve FH Mimarlık firmasını kurup özel projelere imza attı.
DEVAMINI OKU

Kurucu Üye Hüseyin GÜZEL

1986 yılında belediye muhasebe müdürü olarak çalıştı. 1989 Batman Bölge Devlet Hastanesinden idareci olarak çalışmış ve emekli olmuştur.
DEVAMINI OKU

Kurucu Üye Gülnur KAMAŞAK

Ordu'da dünya'ya gelmiştir. Üniversite hayatına Uluslararası İlişkiler bölümünde devam etmiştir. Çeşitli STK larda yönetici konumunda çalışmıştır.
DEVAMINI OKU

Kurucu Üye Ayhan GEDİKLİ

İş İnsanı / Turizm sektöründe aktif iş yaşamını sürdüren Gedik, 90’lı yıllarda il yöneticisi olarak siyasi hayatına adım atmıştır.
DEVAMINI OKU

Kurucu Üye İrfan KARAKAŞ

İş İnsanı / Uzun yıllar İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünü başarı ile sürdürmüştür. İş yaşamına reklam sektöründe devam etmektedir. 1994 yılında Üsküdar Belediye Başkan adayı olmuştur.
DEVAMINI OKU

Kurucu Üye Osman KORKMAZ

Mühendis / İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Şişli Belediyesi’nde müdürlük ve başkan yardımcılığı yapmıştır. Emekli olduktan sonra TDH kurucusu olarak siyasi yaşamına başlamıştır.
DEVAMINI OKU

Kurucu Üye Volkan ASLANBAŞ

01.11.1986 tarihinde İstanbul Şişli de doğdu. Lise eğitimini Yabancı Dil Ağırlıklı olarak Yeni Levent Lisesinde bitirdikten sonra , Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesinden mezun oldu.
DEVAMINI OKU

Kurucu Üye Ender KARAHASANOĞLU

Yüksek Mühendis / Genç yaştan itibaren siyasetle uğraşan Karahasanoğlu, aynı zamanda başarılı bir iş insanıdır.
DEVAMINI OKU

Kurucu Üye Anıl Bora PEHLİVANLAR

İç Mimar / Uzun yıllardır turizm sektöründe uluslararası hizmet vermektedir. 2009 yılında TDH İstanbul il yönetimde göreve başlamıştır.
DEVAMINI OKU

Kurucu Üye Hülya KAAN

İstanbul’da doğdu. 32 yıldır profesyonel olarak çeşitli kurumlarda devam ettiği lüks sektöründe yurtiçi ve yurtdışı ürün satın alımı, satış, operasyon ve müşteri ilişkileri konularında uzmandır.
DEVAMINI OKU

Kurucu Üye Serkan GENÇ

Diyarbakır doğumluyum. Dış ticaret ile uğraşmaktayım, aynı zamanda akaryakıt sektöründeyim. BDU Uluslararası İş İnsanları ve Diplomatlar Birliği üyesi.
DEVAMINI OKU

Kurucu Üye İsmail Yumni KALYONCU

İş İnsanı / Medikal sektöründe uluslararası başarı sağlayan bir şirketi var. Ülkemizi medikal alanda temsil etmiş kendi markasını dünyaya tanıtmıştır.
DEVAMINI OKU

Kurucu Üye Erciyaz AKÇAY

1960 Ankara doğumludur. İlkokulu Mardin'de, Orta Okulu Konya Karma Orta Okulu, Liseyi Konya Karatay Lisesinde bitirmiştir. Selçuk Üniversitesi Mimarlık Fakültesi mezunudur.
DEVAMINI OKU

Kurucu Üye Monik Allegre İPEKEL

STK Yönetici / Güzel Sanatlar eğitimini yurtdışında tamamladı. Uluslararası başarılı kampanyalara ve projelere imza atmıştır. Siyasete 2009 yılında TDH kurucusu olarak başladı.
DEVAMINI OKU

Kurucu Üye Türkan ÇAKAR

1994 yılından bu yana sivil toplum kuruluşlarıyla çalışan. Ortaokul ve lise yıllarında, İstanbul Şehir Tiyatrolarında aldığım tiyatro eğitimi aynı zamanda sosyal hayatımın da temelini oluşturur.
DEVAMINI OKU

Kurucu Üye Mehmet Erol KORKUT

1950 YILINDA İSTANBUL'DA DOĞMUŞTUR. EVLİ VE 3 ÇOCUK BABASIDIR.
DEVAMINI OKU

Kurucu Üye Ercan AŞER

İş İnsanı / Kendi kurduğu organizasyon şirketi var. Siyasi yaşamına il sekreteri olarak başlamış ve önemli görevler almıştır.
DEVAMINI OKU

Kurucu Üye Bulut UYSAL

Avukat / Serbest avukat olarak iş hayatına devam eden Uysal, siyasi hayatına TDH Kurucusu olarak adım atmıştır.
DEVAMINI OKU

Kurucu Üye Mesut ÖZTÜRK

Zanaatkar / Seramik kaplamacılığı ve inşaat sektöründe çalışmaktadır. Manisa merkez İlçe Başkanlığı ve Manisa İl Başkanlığı görevlerini üstlenmiştir.
DEVAMINI OKU
nisbar giriş betnis giriş yakabet giriş