Disiplin Kurulu Başkanı Bulut UYSAL

Avukat / Serbest avukat olarak iş hayatına devam eden Uysal, siyasi hayatına TDH Kurucusu olarak adım atmıştır.
DEVAMINI OKU

Üye Osman KORKMAZ

Mühendis / İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Şişli Belediyesi’nde müdürlük ve başkan yardımcılığı yapmıştır. Emekli olduktan sonra TDH kurucusu olarak siyasi yaşamına başlamıştır.
DEVAMINI OKU

Üye Mehmet ALTINBAŞ

Avukat / ASV Holding üst düzey yöneticisi olarak iş yaşamına devam etmektedir.
DEVAMINI OKU

Üye Mehmet Edip ORUÇ

İş İnsanı / Uzun yıllardır üst düzey yönetici olarak çalışıyor.
DEVAMINI OKU

Üye Türkan ÇAKAR

1994 yılından bu yana sivil toplum kuruluşlarıyla çalışan, iki çocuklu, evli, lise mezunu bir kadınım. Ortaokul ve lise yıllarında, İstanbul Şehir Tiyatrolarında aldığım tiyatro eğitimi aynı zamanda sosyal hayatımın da temelini oluşturur.
DEVAMINI OKU

Üye Hülya KAAN

1964 yılında İstanbul’da doğdu. İstanbul Şehremini Anadolu Lisesi’nden mezun oldu.Aktif olarak aletli jimnastik sporuyla ilgilendi ve çeşitli yarışmalara katıldı.İş hayatına lüks perakende sektöründe öncü olan bir firmada başladı. 32 yıldır profesyonel olarak çeşitli kurumlarda devam ettiği lüks sektöründe yurtiçi ve yurtdışı ürün satın alımı, satış, operasyon ve müşteri ilişkileri konularında uzmandır.
DEVAMINI OKU

Üye Cem KARADAĞ

Memur bir ailenin çocuğu olarak 21 Ekim 1977’de Bursa’da dünyaya geldim. Dört kişilik çekirdek  bir aileyiz. Öğrenim hayatıma Bursa Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu’nda başladım. Daha sonra sırasıyla Yunus Emre İlköğretim Okulu, Bursa Erkek Lisesi ve son olarak da Eskişehir Anadolu Üniversitesi Turizm ve Otelcilik bölümü mezunuyum. İyi derecede İngilizce ve Almanca bilmekteyim.
DEVAMINI OKU

Üye Zekai ERDEM

CAE&SERVUS İnternational Kurucu Ortak, iş yaşamını sürdürüyor. Siyasete TDP kurucu üyesi olarak başlamıştır.
DEVAMINI OKU