Genel Başkan Mustafa SARIGÜL

Mustafa Sarıgül 15 Kasım 1956'da Erzincan'da doğdu. Türk iş insanı ve siyasetçi. 1999-2014 yılları arasında İstanbul'un Şişli ilçesinin belediye başkanlığını yapmıştır.
DEVAMINI OKU

MYK Üyesi Hasan AYDIN

1956 yılında Sivas Doğumludur. 22. Dönem İstanbul milletvekilliği yaptı. Yeminli Mali Müşavir. Bilişim alanında yazılım yapan şirket sahibi çeşitli Gazetelerde araştırma yazıları yazdı.
DEVAMINI OKU

MYK Üyesi Uğur AKSÖZ

Hukukçu, Adana'da doğdu. Ankara Hukuk Fakültesi mezunu. Adana Güney Haber ve Çukurova gazetesinde Başyazarlık yaptı. 19,20 ve 22nci Dönemde Adana Milletvekilliğine seçildi.
DEVAMINI OKU

MYK Üyesi Özkan Sabri ERBAKAN

GAP Bölgesel Kalkınma İdaresi Başkanlığı, Bakan Danışmanlığı, Karayolları Genel Müdür Vekilliği, Başbakanlık Müşaviri, Bayındırlık ve İskan Bakanlığı Müsteşarı olarak görevler yapmıştır.
DEVAMINI OKU

MYK Üyesi Adnan DELİKURT

1956 yılında Erzincan’ da doğdu. İlk, orta ve lise tahsilini Erzincan da tamamladı. Üniversite tahsilini Ankara Gazi Üniversitesi Mesleki Eğitim Fakültesinde tamamladı.
DEVAMINI OKU

MYK Üyesi Coşkun AĞARYILMAZ

İş Hayatında 1987-1992 yılları arasında Kocaeli’nde Yaşar Holding bünyesinde gıda şirketlerinde Mağaza Müdürlüğü ve Bölge Sorumluluğu görevlerinde bulundu, ayrılıp 1992 yılından itibaren İnşaat-Taahhüt sektöründe kurduğu şirketi bünyesinde iş hayatına devam etmektedir.
DEVAMINI OKU

MYK Üyesi Hüseyin AKGÜN

İnternet ve Bilişim sektöründe başarılı bir iş insanı. Siyasi hayatına Türkiye Değişim Partisinde Bilgi ve İletişim Teknolojileri Genel Başkan Yardımcısı olarak görevine devam etmektedir.
DEVAMINI OKU

MYK Üyesi Mehmet Ali DEMİR

1974 Ankara doğumlu 2 çocuk babası. İş İnsanı, Siyaset Bilimci. Hacettepe Üni. Ön Lisans, Anadolu Üni. İşletme Fak. Lisans, Selçuk Üni. Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü Yüksek Lisans.
DEVAMINI OKU

MYK Üyesi Şaban ULUTAŞ

İş insanı. İzmir Urla'da ikamet etmektedir. Anadolu Üniversitesi Halkla ilişkiler ve İşletme mezunu olup, Türk Hava Kurumu Üniversitesinde işletme Yüksek Lisans yaptı.
DEVAMINI OKU

MYK Üyesi Aziz Murat HATİPAĞAOĞLU

Ankara Üni. Siyasal Bilgiler Fak. Uluslararası İlişkiler mezunu. Ekonomi Yüksek Lisansını ABD'de, ekonomi doktorasını ise Gazi Üni. tamamladı. Dış Ticaret Müsteşarlığında görev yapmıştır.
DEVAMINI OKU

MYK Üyesi Zeynel Abidin AKTAY

İş İnsanı / İnşaat, turizm ve lojistik sektöründe başarılı bir iş insanıdır. TDH’de Diyarbakır Kurucu İl Başkanı olarak görev almıştır.
DEVAMINI OKU

MYK Üyesi Muzaffer Rıza NERSE

1979 İskenderun doğumlu. Gazi Üni. Fen Edebiyat Fak’nde Kimya eğitimi, Doğu Akdeniz Üniversitesi'nde Hukuk Eğitimini şeref derecesiyle tamamlamıştır
DEVAMINI OKU

MYK Üyesi Haluk Şaban GÜRBÜZ

İş İnsanı. 1963 Erzincan doğumludur. Siemens , Bosch , LG dünya markalarının Türkiye bayiliklerini işletmekte ve yönetmektedir.
DEVAMINI OKU

MYK Üyesi Şefika KESKİN

Eğitimci / İstanbul İl Milli Eğitim Müd. program koordinatörlüğü yaptığı sürede, Cumhurbaşkanlığı düzeyinde eğitim, kültür ve sanat içerikli protokol programını organize etmiş ve yönetmiştir.
DEVAMINI OKU

MYK Üyesi Maksut BEYKOZ

1961 yılında Erzurum'da doğmuştur. 1991 yılında Türkiye'nin 29. özel radyo istasyonu olan Bolu FM'i kurmuştur. 95.70 frekansıyla ülke içi ve internet üzerinden tüm dünyaya yayın yapmaktadır.
DEVAMINI OKU

MYK Üyesi Fırat BOZFIRAT

07.04.1984 yılında Gaziantep’te doğdu. İlk ve orta okulu Gaziantep’te okudu. 2010 yılında İstanbul’a yerleşip FBM Mimarlık ve FH Mimarlık firmasını kurup özel projelere imza attı.
DEVAMINI OKU

MYK Üyesi Hüseyin GÜZEL

1986 yılında belediye muhasebe müdürü olarak çalıştı. 1989 Batman Bölge Devlet Hastanesinden idareci olarak çalışmış ve emekli olmuştur.
DEVAMINI OKU

MYK Üyesi Gülnur KAMAŞAK

Ordu'da dünya'ya gelmiştir. Üniversite hayatına Uluslararası İlişkiler bölümünde devam etmiştir. Çeşitli STK larda yönetici konumunda çalışmıştır.
DEVAMINI OKU

MYK Üyesi Musa UYARASLAN

Siyasi hayatıma Adalet Partisi Mehmet Varışlı ve Eski Demokrat Parti Yöneticilerinden Mehmet Uyaraslan beni hazırlamıştır. Adalet Partisi döneminde direklere parti bayrağı asarak devam ettim.
DEVAMINI OKU

MYK Üyesi Hasan ŞİŞLİ

01.04.1971 Elazığ doğumluyum. İlk, orta ve lise tahsilimi Elazığ da yaptım. 1987 yılında babamın vefatı ile kendimize ait iş yerimizin başına geçtim.
DEVAMINI OKU

MYK Üyesi İbrahim İNAN

“Türkiye Değişim Hareketi” bünyesinde Adana & Mersin teşkilat oluşumunda aktif görev almıştır. “Türkiye Değişim Partisi Parti Meclis Üyesi” olarak çalışmalarına devam etmektedir.
DEVAMINI OKU

MYK Üyesi Volkan ASLANBAŞ

01.11.1986 tarihinde İstanbul Şişli de doğdu. Lise eğitimini Yabancı Dil Ağırlıklı olarak Yeni Levent Lisesinde bitirdikten sonra , Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesinden mezun oldu.
DEVAMINI OKU

MYK Üyesi Serkan GENÇ

Diyarbakır doğumluyum. Dış ticaret ile uğraşmaktayım, aynı zamanda akaryakıt sektöründeyim. BDU Uluslararası İş İnsanları ve Diplomatlar Birliği üyesi.
DEVAMINI OKU

MYK Üyesi Erdem BODUR

BDR RENTA CAR / BODURAY TURİZİM şirket sahibi. 20 yıldır siyasetle uğraşıyor. Turizm taşımacılığı yapmaktayım.
DEVAMINI OKU

MYK Üyesi Kader YEGİT

1973 İstanbul doğumludur. İlk, orta ve lise eğitimini İstanbul’da tamamlamıştır. Üniversite eğitimini Tekirdağ Çorlu Meslek Yüksek Okulu, Aile Ekonomisi ve Beslenme bölümünden mezun olarak tamamlamıştır.
DEVAMINI OKU

Genel Sayman Danışmanı Esra Çiftçi Aslan

Esra Ciftci Aslan DBA / MCDS - Girişimci / Şirket Sahibi UPV Universitat Politecnica de Valencia’da Data Programlama Uzmanlığı eğitimi almış, DBA (Database Administrator) - MCSD (Microsoft Certified Solution Developer) ünvanlarına sahiptir.
DEVAMINI OKU

MYK Üyesi Mehmet Erol KORKUT

1950 YILINDA İSTANBUL'DA DOĞMUŞTUR. EVLİ VE 3 ÇOCUK BABASIDIR.
DEVAMINI OKU

MYK Üyesi Ender KARAHASANOĞLU

Yüksek Mühendis / Genç yaştan itibaren siyasetle uğraşan Karahasanoğlu, aynı zamanda başarılı bir iş insanıdır.
DEVAMINI OKU