Genel Başkan Mustafa SARIGÜL

Mustafa Sarıgül 15 Kasım 1956'da Erzincan'da doğdu. Türk iş insanı ve siyasetçi. 1999-2014 yılları arasında İstanbul'un Şişli ilçesinin belediye başkanlığını yapmıştır.
DEVAMINI OKU

Genel Sekreter Hasan AYDIN

Siyasetçi / TBMM 22. Dönem Milletvekili.
DEVAMINI OKU

Genel Sayman Gamze BÜYÜK

Finans Uzmanı / Edebiyat fakültesi mezunu olan Büyük, başarılı bir iş kadını olarak finans alanında koordinatörlük ve uzmanlık yapmaktadır. İl başkanlığı ve il kadın kolları başkanlığı görevlerinde bulunmuştur.
DEVAMINI OKU

Genel Başkan Vekili Uğur AKSÖZ

Hukukçu- E.Milletvekili Adana’da Serbest Avukatlık yaptı. Bu süreç içinde 1.Lig’deki Adana Spor’un iki dönem As Başkanlığı’nda bulundu. Aynı dönemlerde Çukurova ve Güney Haber Gazeteleri’nde Başyazılar yazdı.
DEVAMINI OKU

Bayındırlık ve Doğal Afetler Sabri Özkan ERBAKAN

Mimar / Yurtdışında yüksek lisansını tamamlayan Erbakan, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nde Kararlar Daire Başkanı, Başbakanlık GAP Bölgesel Kalkınma İdaresi Başkanlığı, Bakan Danışmanlığı, TC Karayolları Genel Müdür vekilliği yapmış son olarak da Bayındırlık ve İskan Bakanlığı Müsteşarı olarak devlet kademelerinde üst düzeyde görevler yapmıştır.
DEVAMINI OKU

Ticaret, Tarım ve Hayvancılık Politikaları Adnan DELİKURT

1956 yılında Erzincan’ da doğdu. İlk, orta ve lise tahsilini Erzincan da tamamladı. Üniversite tahsilini Ankara Gazi Üniversitesi Mesleki Eğitim Fakültesinde tamamladı.
DEVAMINI OKU

Seçim ve Siyasi İşler Mehmet Ali DEMİR

13 nisan 1974 Ankara doğumluyum. Hacettepe BYYO yüksek okulundan sonra, Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi ile lisans eğitimimi tamamladım.
DEVAMINI OKU

Basın, Medya İletişim ve Parti Sözcüsü Soner GÖKÇE

15-10-1976 MALATYA HEKİMHAN DOĞUMLUDUR. EVLİ VE 1 KIZ ÇOCUĞU BULUNMAKTADIR.
DEVAMINI OKU

Yerel Yönetimler Coşkun AĞARYILMAZ

12 Mayıs 1963 tarihinde Trabzon Boztepe’ de doğdu. Annesi Safiye, Babası Ömer Zeki’ dir.
DEVAMINI OKU

Sosyal Güvenlik Sendikalar ve Sağlık Politikaları Hüseyin GÜZEL

Batman Bölge Devlet Hastanesinden idareci olarak emekli olmuştur.
DEVAMINI OKU

Esnaf, Kamu ve Sivil Toplum Kuruluşları Haluk Şaban GÜRBÜZ

İş İnsanı. Doğum Tarihi : 20 Aralık 1963, Erzincan , İliç Boyalık Köyü Şaban Gürbüz, 1963 yilinda Erzincan İliç'de doğmuştur.
DEVAMINI OKU

Sosyal Politikalar ve Projeler Fırat BOZFIRAT

07.04.1984 yılında Gaziantep’te doğdu. İlk ve orta okulu Gaziantep’te okudu.
DEVAMINI OKU

Dış İlişkiler Teoman MUTLU

Mühendis / Endüstri mühendisi olan Mutlu, ABD ve Türkiye’de özellikle gıda sektörü ve spor alanında önemli başarılara imza atmıştır. Siyasete TDH Kurucu üyesi olarak adım atmıştır.
DEVAMINI OKU

Bilgi ve İletişim Teknolojileri Hüseyin AKGÜN

İnternet ve Bilişim sektöründe başarılı bir iş insanı olarak yaşamını sürdürmektedir. Siyasi hayatına Türkiye Değişim Partisinde Bilgi ve İletişim Teknolojileri Genel Başkan Yardımcısı olarak görevine devam etmektedir.
DEVAMINI OKU

Yerel Medya Maksut BEYKOZ

Maksut Beykoz 1961 yılında Erzurum'da doğmuştur. Bolu Ticaret Lisesi'ni bitirdikten sonra lisans öğrenimi için Almanya'ya taşınmıştır. Avrupa'da bulunduğu beş yılı aşkın süre içerisinde Beykoz, tüm dünyada hızla artan özel medya sektörleriyle ilgili çalışmalara aktif olarak katılmıştır. Edindiği bilgi ve tecrübeler doğrultusunda Beykoz 1991 yılında Türkiye'nin 29. özel radyo istasyonu olan Bolu FM'i kurmuştur. 95.70 frekansıyla yayın yapan kuruluş aynı zamanda internet üzerinden tüm dünyaya yayın yapmaktadır.
DEVAMINI OKU

İşveren Kuruluşları, Ekonomi ve Finans Politikaları Dr. Aziz Murat HATİPAĞAOĞLU

Dr. Aziz Murat Hatipağaoğlu, Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler (Mülkiye) Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden 1994 yılında mezun olduktan sonra, University of Illinois at Urbana – Champaign’de (ABD) Ekonomi Yüksek Lisans programını tamamlamış, ardından Gazi Üniversitesi’nden Ekonomi Doktorasını almıştır.
DEVAMINI OKU

Aile, Engelliler, Doğa ve Çevre Politikaları Gülnur KAMAŞAK

İş İnsanı / Ticari yaşamını başarılı bir iş insanı olarak sürdüren Kamaşak, toplum içerisinde oldukça sevilen aktif bir kişi olarak göze çarpmaktadır, aileden gelen siyasi bir alt yapıya sahiptir.
DEVAMINI OKU

Eğitim Politikaları Şefika KESKİN

Eğitimci / İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü program koordinatörlüğü yaptığı sürede, valilik, bakanlık, başbakanlık ve cumhurbaşkanlığı düzeyinde pek çok eğitim, kültür ve sanat içerikli protokol programını organize etmiş ve yönetmiştir. 2009 yılında TDH ile başlayan siyasi hayatına 2014 yılında Şişli Belediye Meclis üyesi olarak devam etmiştir.
DEVAMINI OKU

Genel Sekreter Yardımcısı Muzaffer Rıza NERSE

1979 İskenderun doğumlu olan Muzaffer Rıza Nerse İlk, orta ve lise eğitimlerini burada tamamladıktan sonra önce Gazi Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi’nde Kimya eğitimi sonra da Doğu Akdeniz Üniversitesi’nde Hukuk Eğitimi aldı. Doğu Akdeniz Hukuk Fakültesi’ni  yedi dönemde bitirme başarısını gösteren ilk öğrenci olma şerefini kazanarak  diplomasını da şeref derecesiyle alıp mezun olmuştur.
DEVAMINI OKU

Genel Sekreter Yardımcısı Şaban ULUTAŞ

1964 Kırıkkale doğumlu olup İzmir Urla da ikamet etmekteyim. Evli ve iki çocuk babasıyım. İlk ve orta öğrenimimi Kırıkkale de tamamladım. Anadolu Üniversitesinde Halkla ilişkiler ve İşletme okudum. Türk Hava Kurumu Üniversitesinde işletme üzerine Yüksek Lisans yaptım. 2006 yılında Milli Savunma Bakanlığı görevimden ayrıldıktan sonra aile şirketi olan Ulutaş inşaatın başına geçtim ve halen bu görevi sürdürmekteyim. Siyasi hayatıma 2008 yılında Türkiye Değişim Hareketinde başladım. rnrn
DEVAMINI OKU

Gençlik Kolları Genel Başkanı Onurcan YAZICI

Avukat / En genç kurucu olan Yazıcı, siyasi yaşamına Gençlik Kollarında başlamıştır.
DEVAMINI OKU

Avrupa Başkanı Cem KARADAĞ

Memur bir ailenin çocuğu olarak 21 Ekim 1977’de Bursa’da dünyaya geldim. Dört kişilik çekirdek bir aileyiz.
DEVAMINI OKU