Genel Başkan Mustafa SARIGÜL

Mustafa Sarıgül 15 Kasım 1956'da Erzincan'da doğdu. Türk iş insanı ve siyasetçi. 1999-2014 yılları arasında İstanbul'un Şişli ilçesinin belediye başkanlığını yapmıştır.
DEVAMINI OKU

Parti Meclisi Üyesi Adnan DELİKURT

1956 yılında Erzincan’ da doğdu. İlk, orta ve lise tahsilini Erzincan da tamamladı. Üniversite tahsilini Ankara Gazi Üniversitesi Mesleki Eğitim Fakültesinde tamamladı.
DEVAMINI OKU

Parti Meclisi Üyesi Anıl Bora PEHLİVANLAR

İç Mimar / Uzun yıllardır turizm sektöründe uluslararası hizmet vermektedir. 2009 yılında TDH İstanbul il yönetimde göreve başlamıştır.
DEVAMINI OKU

Parti Meclisi Üyesi Ayhan GEDİKLİ

İş İnsanı / Turizm sektöründe aktif iş yaşamını sürdüren Gedik, 90’lı yıllarda il yöneticisi olarak siyasi hayatına adım atmıştır.
DEVAMINI OKU

Parti Meclisi Üyesi Aziz Murat HATİPAĞAOĞLU

Dr. Aziz Murat Hatipağaoğlu, 1971 Samsun doğumludur. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler mezunudur. Ekonomi Yüksek Lisansını ABD'de , ekonomi doktorasını ise Gazi Üniversitesinde tamamlamıştır. Uzun yıllar Dış Ticaret Müsteşarlığında üst düzey görev yaptıktan sonra dünyanın en büyük danışmanlık şirketlerinden birinde ortak olarak ülkemizin önemli şirketlerine strateji , ihracat , uluslararası kurumsallaşma yönetim danışmanlığı sunmaktadır.
DEVAMINI OKU

Parti Meclisi Üyesi Bayram ÖZATA

1958 Yılında Sivas Suşehri ilçesinde dünyaya geldi. İlköğretimini Suşehri'nde , Orta ve Lise eğitimini İstanbul'da. tamamladı. 1972 yılından bu yana siyaset ile uğraşmaktadır. 1989 yılında Şişli Belediye Meclis üyeliğine seçildi.
DEVAMINI OKU

Parti Meclisi Üyesi Cem KARADAĞ

Memur bir ailenin çocuğu olarak 21 Ekim 1977’de Bursa’da dünyaya geldim. Dört kişilik çekirdek bir aileyiz.
DEVAMINI OKU

Parti Meclisi Üyesi Coşkun AĞARYILMAZ

12 Mayıs 1963 tarihinde Trabzon Boztepe’ de doğdu. Annesi Safiye, Babası Ömer Zeki’ dir.
DEVAMINI OKU

Parti Meclisi Üyesi Ender KARAHASANOĞLU

Yüksek Mühendis / Genç yaştan itibaren siyasetle uğraşan Karahasanoğlu, aynı zamanda başarılı bir iş insanıdır.
DEVAMINI OKU

Parti Meclisi Üyesi Erciyaz AKÇAY

1960 Ankara doğumludur. İlkokulu babasının görevi dolayısı ile Mardin Dumlupınar İlk Okulunda, Orta Okulu Konya Karma Orta Okulu, Liseyi Konya Karatay Lisesinde bitirmiştir. Selçuk Üniversitesi Mimarlık Fakültesi mezunudur.
DEVAMINI OKU

Parti Meclisi Üyesi Hüseyin AKGÜN

İnternet ve Bilişim sektöründe başarılı bir iş insanı olarak yaşamını sürdürmektedir. Siyasi hayatına Türkiye Değişim Partisinde Bilgi ve İletişim Teknolojileri Genel Başkan Yardımcısı olarak görevine devam etmektedir.
DEVAMINI OKU

Parti Meclisi Üyesi Fırat BOZFIRAT

07.04.1984 yılında Gaziantep’te doğdu. İlk ve orta okulu Gaziantep’te okudu.
DEVAMINI OKU

Parti Meclisi Üyesi Gülnur KAMAŞAK

İş İnsanı / Ticari yaşamını başarılı bir iş insanı olarak sürdüren Kamaşak, toplum içerisinde oldukça sevilen aktif bir kişi olarak göze çarpmaktadır, aileden gelen siyasi bir alt yapıya sahiptir.
DEVAMINI OKU

Parti Meclisi Üyesi Haluk Şaban GÜRBÜZ

İş İnsanı. 1963 Erzincan doğumludur. Siemens , Bosch , LG dünya markalarının Türkiye bayiliklerini işletmekte ve yönetmektedir.
DEVAMINI OKU

Parti Meclisi Üyesi Hasan ŞİŞLİ

01.04.1971 Elazığ doğumluyum. İlk, orta ve lise tahsilimi Elazığ da yaptım. 1987 yılında babamın vefatı ile kendimize ait iş yerimizin başına geçtim.
DEVAMINI OKU

Parti Meclisi Üyesi Hülya KAAN

1964 yılında İstanbul’da doğdu. İstanbul Şehremini Anadolu Lisesi’nden mezun oldu.Aktif olarak aletli jimnastik sporuyla ilgilendi ve çeşitli yarışmalara katıldı.İş hayatına lüks perakende sektöründe öncü olan bir firmada başladı. 32 yıldır profesyonel olarak çeşitli kurumlarda devam ettiği lüks sektöründe yurtiçi ve yurtdışı ürün satın alımı, satış, operasyon ve müşteri ilişkileri konularında uzmandır.
DEVAMINI OKU

Parti Meclisi Üyesi Hüseyin GÜZEL

Batman Bölge Devlet Hastanesinden idareci olarak emekli olmuştur.
DEVAMINI OKU

Parti Meclisi Üyesi İbrahim İNAN

“Türkiye Değişim Hareketi” bünyesinde Adana & Mersin teşkilat oluşumunda aktif görev almıştır. “Türkiye Değişim Partisi Parti Meclis Üyesi” olarak çalışmalarına devam ederken, “Değişim Akademisi” Çalışma Grubunda görev almıştır...
DEVAMINI OKU

Parti Meclisi Üyesi İrfan KARAKAŞ

İş İnsanı / Uzun yıllar İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünü başarı ile sürdürmüştür. İş yaşamına reklam sektöründe devam etmektedir. 1994 yılında Üsküdar Belediye Başkan adayı olmuştur.
DEVAMINI OKU

Parti Meclisi Üyesi İsmail KALYONCU

İş İnsanı / Medikal sektöründe uluslararası başarı sağlayan bir şirketi var. Ülkemizi medikal alanda temsil etmiş kendi markasını dünyaya tanıtmıştır.
DEVAMINI OKU

Parti Meclisi Üyesi Maksut BEYKOZ

Maksut Beykoz 1961 yılında Erzurum'da doğmuştur. Bolu Ticaret Lisesi'ni bitirdikten sonra lisans öğrenimi için Almanya'ya taşınmıştır. Avrupa'da bulunduğu beş yılı aşkın süre içerisinde Beykoz, tüm dünyada hızla artan özel medya sektörleriyle ilgili çalışmalara aktif olarak katılmıştır. Edindiği bilgi ve tecrübeler doğrultusunda Beykoz 1991 yılında Türkiye'nin 29. özel radyo istasyonu olan Bolu FM'i kurmuştur. 95.70 frekansıyla yayın yapan kuruluş aynı zamanda internet üzerinden tüm dünyaya yayın yapmaktadır.
DEVAMINI OKU

Parti Meclisi Üyesi Mehmet Ali DEMİR

Siyaset Bilimci / İş İnsanı 1974 Ankara doğumlu. 2 çocuk babası. Hacettepe Üniversitesi Ön Lisans, Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi Lisans, Selçuk Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü Yüksek Lisans.
DEVAMINI OKU

Parti Meclisi Üyesi Musa UYARASLAN

Adalet Partisi senatörlerinden olan eniştem Mehmet Varışlı ve Eski Demokrat Parti Yöneticilerinden babam Mehmet Uyararslan beni hazırlamıştır. Şöyle ki ihtilalden evel Adalet Partisi döneminde direklere parti bayrağı asarak başladım. İhtilal oldu siyasi partiler kapandı...
DEVAMINI OKU

Parti Meclisi Üyesi Muzaffer Rıza NERSE

1979 İskenderun doğumlu olan Muzaffer Rıza Nerse İlk, orta ve lise eğitimlerini burada tamamladıktan sonra önce Gazi Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi’nde Kimya eğitimi sonra da Doğu Akdeniz Üniversitesi’nde Hukuk Eğitimi aldı. Doğu Akdeniz Hukuk Fakültesi’ni  yedi dönemde bitirme başarısını gösteren ilk öğrenci olma şerefini kazanarak  diplomasını da şeref derecesiyle alıp mezun olmuştur.
DEVAMINI OKU

Parti Meclisi Üyesi Osman KORKMAZ

Mühendis / İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Şişli Belediyesi’nde müdürlük ve başkan yardımcılığı yapmıştır. Emekli olduktan sonra TDH kurucusu olarak siyasi yaşamına başlamıştır.
DEVAMINI OKU

Parti Meclisi Üyesi Özkan Sabri ERBAKAN

Mimar, Yurt dışında yüksek lisansını tamamlayan Erbakan, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nde Kararlar Daire Başkanı, Başbakanlık GAP Bölgesel Kalkınma İdaresi Başkanlığı, Bakan Danışmanlığı, T.C. Karayolları Genel Müdür Vekilliği , Başbakanlık Müşaviri, Tümaş A.Ş. Mimari Grup Makina Kimya Yüksek Vasıflı Çelik Fab. Şantiye Şefi Ege Gübre Fabrikası Şantiye Şefliği ve son olarak Bayındırlık ve İskan Bakanlığı Müsteşarı olarak devlet kademelerinde üst düzey görevler yapmıştır.
DEVAMINI OKU

Parti Meclisi Üyesi Şaban ULUTAŞ

İş insanı, Kırıkkale doğumlu .İzmir Urla'da ikamet etmektedir. Evli ve iki çocuk babası. Anadolu Üniversitesi Halkla ilişkiler, Anadolu Üniversitesi İşletme mezunu olup, Türk Hava Kurumu Üniversitesinde işletme Yüksek Lisansı yaptı.
DEVAMINI OKU

Parti Meclisi Üyesi Şefika KESKİN

Eğitimci / İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü program koordinatörlüğü yaptığı sürede, valilik, bakanlık, başbakanlık ve cumhurbaşkanlığı düzeyinde pek çok eğitim, kültür ve sanat içerikli protokol programını organize etmiş ve yönetmiştir. 2009 yılında TDH ile başlayan siyasi hayatına 2014 yılında Şişli Belediye Meclis üyesi olarak devam etmiştir.
DEVAMINI OKU

Parti Meclisi Üyesi Teoman MUTLU

1977 Malatya doğumludur. Endüstri Mühendisidir. Yurt dışı ve Türkiye'de kimya sektörü başta olmak üzere , spor camiasında da önemli başarılara imza atmıştır.
DEVAMINI OKU

Parti Meclisi Üyesi Türkan ÇAKAR

1994 yılından bu yana sivil toplum kuruluşlarıyla çalışan, iki çocuklu, evli, lise mezunu bir kadınım. Ortaokul ve lise yıllarında, İstanbul Şehir Tiyatrolarında aldığım tiyatro eğitimi aynı zamanda sosyal hayatımın da temelini oluşturur.
DEVAMINI OKU

Parti Meclisi Üyesi Uğur AKSÖZ

Hukukçu, Adana'da doğdu.Ankara Hukuk Fakültesi mezunu.Avukatlık yıllarında Adana Güney Haber ve Çukurova gazetesinde Başyazarlık yaptı. Adana Spor Kulübünün UEFA kupasına katıldığı dönemde Asbaşkanlık görevinde bulundu.19,20 ve 22nci Dönemde Adana Milletvekilliğine seçildi.
DEVAMINI OKU

Parti Meclisi Üyesi Volkan ASLANBAŞ

01.11.1986 tarihinde İstanbul Şişli de doğdu. Lise eğitimini Yabancı Dil Ağırlıklı olarak Yeni Levent Lisesinde bitirdikten sonra , Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesinden mezun oldu.
DEVAMINI OKU

Parti Meclisi Üyesi Zeynel Abidin AKTAY

İş İnsanı / İnşaat, turizm ve lojistik sektöründe başarılı bir iş insanıdır. TDH’de Diyarbakır Kurucu İl Başkanı olarak görev almıştır.
DEVAMINI OKU