Parti meclisi üyesi Bayram ÖZATA

1958 Yılında Sivas Suşehri ilçesinde dünyaya geldi. İlköğretimini Suşehri'nde , Orta ve Lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 1989 yılında Şişli Belediye Meclis üyeliğine seçildi.
DEVAMINI OKU

Parti meclisi üyesi Özkan Sabri ERBAKAN

GAP Bölgesel Kalkınma İdaresi Başkanlığı, Bakan Danışmanlığı, Karayolları Genel Müdür Vekilliği, Başbakanlık Müşaviri, Bayındırlık ve İskan Bakanlığı Müsteşarı olarak görevler yapmıştır.
DEVAMINI OKU

Parti meclisi üyesi Coşkun AĞARYILMAZ

İş Hayatında 1987-1992 yılları arasında Kocaeli’nde Yaşar Holding bünyesinde gıda şirketlerinde Mağaza Müdürlüğü ve Bölge Sorumluluğu görevlerinde bulundu, ayrılıp 1992 yılından itibaren İnşaat-Taahhüt sektöründe kurduğu şirketi bünyesinde iş hayatına devam etmektedir.
DEVAMINI OKU

Parti meclisi üyesi Mehmet Ali DEMİR

1974 Ankara doğumlu 2 çocuk babası. İş İnsanı, Siyaset Bilimci. Hacettepe Üni. Ön Lisans, Anadolu Üni. İşletme Fak. Lisans, Selçuk Üni. Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü Yüksek Lisans.
DEVAMINI OKU

Parti meclisi üyesi Haluk Şaban GÜRBÜZ

İş İnsanı. 1963 Erzincan doğumludur. Siemens , Bosch , LG dünya markalarının Türkiye bayiliklerini işletmekte ve yönetmektedir.
DEVAMINI OKU

Parti meclisi üyesi Adnan DELİKURT

1956 yılında Erzincan’ da doğdu. İlk, orta ve lise tahsilini Erzincan da tamamladı. Üniversite tahsilini Ankara Gazi Üniversitesi Mesleki Eğitim Fakültesinde tamamladı.
DEVAMINI OKU

Parti meclisi üyesi Şaban ULUTAŞ

İş insanı. İzmir Urla'da ikamet etmektedir. Anadolu Üniversitesi Halkla ilişkiler ve İşletme mezunu olup, Türk Hava Kurumu Üniversitesinde işletme Yüksek Lisans yaptı.
DEVAMINI OKU

Parti meclisi üyesi Hüseyin AKGÜN

İnternet ve Bilişim sektöründe başarılı bir iş insanı. Siyasi hayatına Türkiye Değişim Partisinde Bilgi ve İletişim Teknolojileri Genel Başkan Yardımcısı olarak görevine devam etmektedir.
DEVAMINI OKU

Parti meclisi üyesi Aziz Murat HATİPAĞAOĞLU

Ankara Üni. Siyasal Bilgiler Fak. Uluslararası İlişkiler mezunu. Ekonomi Yüksek Lisansını ABD'de, ekonomi doktorasını ise Gazi Üni. tamamladı. Dış Ticaret Müsteşarlığında görev yapmıştır.
DEVAMINI OKU

Parti meclisi üyesi İrfan KARAKAŞ

İş İnsanı / Uzun yıllar İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünü başarı ile sürdürmüştür. İş yaşamına reklam sektöründe devam etmektedir. 1994 yılında Üsküdar Belediye Başkan adayı olmuştur.
DEVAMINI OKU

Parti meclisi üyesi Hüseyin GÜZEL

1986 yılında belediye muhasebe müdürü olarak çalıştı. 1989 Batman Bölge Devlet Hastanesinden idareci olarak çalışmış ve emekli olmuştur.
DEVAMINI OKU

Parti meclisi üyesi Şefika KESKİN

Eğitimci / İstanbul İl Milli Eğitim Müd. program koordinatörlüğü yaptığı sürede, Cumhurbaşkanlığı düzeyinde eğitim, kültür ve sanat içerikli protokol programını organize etmiş ve yönetmiştir.
DEVAMINI OKU

Parti meclisi üyesi Muzaffer Rıza NERSE

1979 İskenderun doğumlu. Gazi Üni. Fen Edebiyat Fak’nde Kimya eğitimi, Doğu Akdeniz Üniversitesi'nde Hukuk Eğitimini şeref derecesiyle tamamlamıştır
DEVAMINI OKU

Parti meclisi üyesi Fırat BOZFIRAT

07.04.1984 yılında Gaziantep’te doğdu. İlk ve orta okulu Gaziantep’te okudu. 2010 yılında İstanbul’a yerleşip FBM Mimarlık ve FH Mimarlık firmasını kurup özel projelere imza attı.
DEVAMINI OKU

Parti meclisi üyesi Gülnur KAMAŞAK

Ordu'da dünya'ya gelmiştir. Üniversite hayatına Uluslararası İlişkiler bölümünde devam etmiştir. Çeşitli STK larda yönetici konumunda çalışmıştır.
DEVAMINI OKU

Parti meclisi üyesi Zeynel Abidin AKTAY

İş İnsanı / İnşaat, turizm ve lojistik sektöründe başarılı bir iş insanıdır. TDH’de Diyarbakır Kurucu İl Başkanı olarak görev almıştır.
DEVAMINI OKU

Parti meclisi üyesi Volkan ASLANBAŞ

01.11.1986 tarihinde İstanbul Şişli de doğdu. Lise eğitimini Yabancı Dil Ağırlıklı olarak Yeni Levent Lisesinde bitirdikten sonra , Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesinden mezun oldu.
DEVAMINI OKU

Parti meclisi üyesi Maksut BEYKOZ

1961 yılında Erzurum'da doğmuştur. 1991 yılında Türkiye'nin 29. özel radyo istasyonu olan Bolu FM'i kurmuştur. 95.70 frekansıyla ülke içi ve internet üzerinden tüm dünyaya yayın yapmaktadır.
DEVAMINI OKU

Parti meclisi üyesi Hasan ŞİŞLİ

01.04.1971 Elazığ doğumluyum. İlk, orta ve lise tahsilimi Elazığ da yaptım. 1987 yılında babamın vefatı ile kendimize ait iş yerimizin başına geçtim.
DEVAMINI OKU

Parti meclisi üyesi Serkan GENÇ

Diyarbakır doğumluyum. Dış ticaret ile uğraşmaktayım, aynı zamanda akaryakıt sektöründeyim. BDU Uluslararası İş İnsanları ve Diplomatlar Birliği üyesi.
DEVAMINI OKU

Parti meclisi üyesi Cengiz ARI

TDH Kâğıthane ilçe kurucu başkanlığı yaptım. Türkiye Değişim Partisi İstanbul İl kurucu il Başkan Yardımcılığı ve Yönetim Kurulu üyeliği yaptım. Evliyim bir kız bir erkek iki evladım var.
DEVAMINI OKU

Parti meclisi üyesi İsmail Yumni KALYONCU

İş İnsanı / Medikal sektöründe uluslararası başarı sağlayan bir şirketi var. Ülkemizi medikal alanda temsil etmiş kendi markasını dünyaya tanıtmıştır.
DEVAMINI OKU

Parti meclisi üyesi Erciyaz AKÇAY

1960 Ankara doğumludur. İlkokulu Mardin'de, Orta Okulu Konya Karma Orta Okulu, Liseyi Konya Karatay Lisesinde bitirmiştir. Selçuk Üniversitesi Mimarlık Fakültesi mezunudur.
DEVAMINI OKU

Parti meclisi üyesi Erdem BODUR

BDR RENTA CAR / BODURAY TURİZİM şirket sahibi. 20 yıldır siyasetle uğraşıyor. Turizm taşımacılığı yapmaktayım.
DEVAMINI OKU

Parti meclisi üyesi Recep ULUTAŞ

1975 yılında Kırıkkale'de doğmuştur. Evli ve İki çocuk babasıdır. İlk, orta ve lise öğrenimini Çankırı'da tamamlamıştır. Milli Savunma Bakanlığında görev almıştır.
DEVAMINI OKU

Parti meclisi üyesi Monik Allegre İPEKEL

STK Yönetici / Güzel Sanatlar eğitimini yurtdışında tamamladı. Uluslararası başarılı kampanyalara ve projelere imza atmıştır. Siyasete 2009 yılında TDH kurucusu olarak başladı.
DEVAMINI OKU

Parti meclisi üyesi Emel UĞURSAL

1970 yılında İstanbul’da doğdum. İşletme okuyorum. 4 yıl Hava Yollarında, 8 Yıl Suriye Arap Cumhuriyeti Konsolosluğunda çalıştım
DEVAMINI OKU

Parti meclisi üyesi Yalçın ŞALÇI

İstanbul / 1971 Evli Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Adalet Programı Halen Karagümrük Spor Kulübü Kongre Üyesi
DEVAMINI OKU

Parti meclisi üyesi Adalet PAMUKÇU

1978 yılında Erzincan'ın Kemaliye ilçesinde doğdum Ortaokul mezunuyum. Evliyim iki çocuğum var. Ev hanımıyım...
DEVAMINI OKU

Parti meclisi üyesi Aslıhan Erdem

1.1.1986 Trabzon doğumlu, evli ve iki kız çocuğu annesi. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi son sınıf öğrencisi. 2014 yılı Yerel Seçimlerinden itibaren aktif siyaset içerisinde çalıştı. Yerel yönetimler konusunda eğitim alarak İstanbul’da iz bırakan bir kadın siyasetçi olma konusunda ki hedefi için hiç durmadan çalışarak devam etmektedir. 2020 yılında TDP Şişli ilçe üyeliği ile başlayan siyasi yaşamı, 2021 Kurultayında Parti Meclisine seçilmesi ile görevi Genel Merkezde devam etmektedir.
DEVAMINI OKU

Parti meclisi üyesi Süleyman Zenci

25.01.1984 Antakya -Hatay doğumluyum. Lise mezunuyum 11 ve 12 yaşlarında iki erkek çocuk babasıyım Antalya'da yaşıyorum 2000 yılından bu yana turizmde çalışmaktayım. Şu an hali hazırda bir şirkette yöneticilik yapmaktayım Rusca ve İngilizce dillerini konuşabiliyorum.
DEVAMINI OKU

Parti meclisi üyesi Yüksel SİPAHİ

1971 Ünye doğumlu, evli ve dört çocuk babası. Gıda ve inşaat üzerine faaliyet gösteren iki firma sahibi. Eğitim kurumlarında yöneticilik.
DEVAMINI OKU

Parti meclisi üyesi Osman KORKMAZ

Mühendis / İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Şişli Belediyesi’nde müdürlük ve başkan yardımcılığı yapmıştır. Emekli olduktan sonra TDH kurucusu olarak siyasi yaşamına başlamıştır.
DEVAMINI OKU

Parti meclisi üyesi Anıl Bora PEHLİVANLAR

İç Mimar / Uzun yıllardır turizm sektöründe uluslararası hizmet vermektedir. 2009 yılında TDH İstanbul il yönetimde göreve başlamıştır.
DEVAMINI OKU

Parti meclisi üyesi Ayhan GEDİKLİ

İş İnsanı / Turizm sektöründe aktif iş yaşamını sürdüren Gedik, 90’lı yıllarda il yöneticisi olarak siyasi hayatına adım atmıştır.
DEVAMINI OKU

Parti meclisi üyesi Fikret Taşdelen

Anadolu Üniversitesi İ.İ.B.F İktisat Fakültesi Bölümü Mezunu Mali ve İdari İşler Müdürü İşletme Sahibi (Restaurant İşletmeciliği) İrfan RENDE (EKO İNŞ.VE TİC.A.Ş YÖNETİM KURULU ÜYESİ VE ORTAK )
DEVAMINI OKU
nisbar giriş betnis giriş yakabet giriş