Parti Meclisi Üyesi Soner GÖKÇE

15-10-1976 MALATYA HEKİMHAN DOĞUMLUDUR. EVLİ VE 1 KIZ ÇOCUĞU BULUNMAKTADIR.
DEVAMINI OKU

Parti Meclisi Üyesi Hasan AYDIN

Siyasetçi / TBMM 22. Dönem Milletvekili.
DEVAMINI OKU

Parti Meclisi Üyesi Bayram ÖZATA

İş İnsanı / Gençlik yıllarında başlayan siyasi hayatını Şişli Belediyesi’nde Türkiye’de en uzun süre Meclis Başkanlığını sürdüren kişi ünvanını koruyarak devam ettirdi. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde Meclis üyeliği ve Meclis Başkan Vekilliği görevlerini yapmış, 40 yıllık deneyimli bir siyasetçidir.
DEVAMINI OKU

Parti Meclisi Üyesi İrfan KARAKAŞ

İş İnsanı / Uzun yıllar İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünü başarı ile sürdürmüştür. İş yaşamına reklam sektöründe devam etmektedir. 1994 yılında Üsküdar Belediye Başkan adayı olmuştur.
DEVAMINI OKU

Parti Meclisi Üyesi Uğur AKSÖZ

Hukukçu- E.Milletvekili Adana’da Serbest Avukatlık yaptı. Bu süreç içinde 1.Lig’deki Adana Spor’un iki dönem As Başkanlığı’nda bulundu. Aynı dönemlerde Çukurova ve Güney Haber Gazeteleri’nde Başyazılar yazdı.
DEVAMINI OKU

Parti Meclisi Üyesi Sabri Özkan ERBAKAN

Mimar / Yurtdışında yüksek lisansını tamamlayan Erbakan, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nde Kararlar Daire Başkanı, Başbakanlık GAP Bölgesel Kalkınma İdaresi Başkanlığı, Bakan Danışmanlığı, TC Karayolları Genel Müdür vekilliği yapmış son olarak da Bayındırlık ve İskan Bakanlığı Müsteşarı olarak devlet kademelerinde üst düzeyde görevler yapmıştır.
DEVAMINI OKU

Parti Meclisi Üyesi Gamze BÜYÜK

Finans Uzmanı / Edebiyat fakültesi mezunu olan Büyük, başarılı bir iş kadını olarak finans alanında koordinatörlük ve uzmanlık yapmaktadır. İl başkanlığı ve il kadın kolları başkanlığı görevlerinde bulunmuştur.
DEVAMINI OKU

Parti Meclisi Üyesi Dr. Aziz Murat HATİPAĞAOĞLU

Dr. Aziz Murat Hatipağaoğlu, Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler (Mülkiye) Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden 1994 yılında mezun olduktan sonra, University of Illinois at Urbana – Champaign’de (ABD) Ekonomi Yüksek Lisans programını tamamlamış, ardından Gazi Üniversitesi’nden Ekonomi Doktorasını almıştır.
DEVAMINI OKU

Parti Meclisi Üyesi Adnan DELİKURT

1956 yılında Erzincan’ da doğdu. İlk, orta ve lise tahsilini Erzincan da tamamladı. Üniversite tahsilini Ankara Gazi Üniversitesi Mesleki Eğitim Fakültesinde tamamladı.
DEVAMINI OKU

Parti Meclisi Üyesi Haluk Şaban GÜRBÜZ

İş İnsanı. Doğum Tarihi : 20 Aralık 1963, Erzincan , İliç Boyalık Köyü Şaban Gürbüz, 1963 yilinda Erzincan İliç'de doğmuştur.
DEVAMINI OKU

Parti Meclisi Üyesi Hüseyin AKGÜN

İnternet ve Bilişim sektöründe başarılı bir iş insanı olarak yaşamını sürdürmektedir. Siyasi hayatına Türkiye Değişim Partisinde Bilgi ve İletişim Teknolojileri Genel Başkan Yardımcısı olarak görevine devam etmektedir.
DEVAMINI OKU

Parti Meclisi Üyesi Hüseyin GÜZEL

Batman Bölge Devlet Hastanesinden idareci olarak emekli olmuştur.
DEVAMINI OKU

Parti Meclisi Üyesi Fırat BOZFIRAT

07.04.1984 yılında Gaziantep’te doğdu. İlk ve orta okulu Gaziantep’te okudu.
DEVAMINI OKU

Parti Meclisi Üyesi Şaban ULUTAŞ

1964 Kırıkkale doğumlu olup İzmir Urla da ikamet etmekteyim. Evli ve iki çocuk babasıyım. İlk ve orta öğrenimimi Kırıkkale de tamamladım. Anadolu Üniversitesinde Halkla ilişkiler ve İşletme okudum. Türk Hava Kurumu Üniversitesinde işletme üzerine Yüksek Lisans yaptım. 2006 yılında Milli Savunma Bakanlığı görevimden ayrıldıktan sonra aile şirketi olan Ulutaş inşaatın başına geçtim ve halen bu görevi sürdürmekteyim. Siyasi hayatıma 2008 yılında Türkiye Değişim Hareketinde başladım. rnrn
DEVAMINI OKU

Parti Meclisi Üyesi Teoman MUTLU

Mühendis / Endüstri mühendisi olan Mutlu, ABD ve Türkiye’de özellikle gıda sektörü ve spor alanında önemli başarılara imza atmıştır. Siyasete TDH Kurucu üyesi olarak adım atmıştır.
DEVAMINI OKU

Parti Meclisi Üyesi Gülnur KAMAŞAK

İş İnsanı / Ticari yaşamını başarılı bir iş insanı olarak sürdüren Kamaşak, toplum içerisinde oldukça sevilen aktif bir kişi olarak göze çarpmaktadır, aileden gelen siyasi bir alt yapıya sahiptir.
DEVAMINI OKU

Parti Meclisi Üyesi Hülya KAAN

1964 yılında İstanbul’da doğdu. İstanbul Şehremini Anadolu Lisesi’nden mezun oldu.Aktif olarak aletli jimnastik sporuyla ilgilendi ve çeşitli yarışmalara katıldı.İş hayatına lüks perakende sektöründe öncü olan bir firmada başladı. 32 yıldır profesyonel olarak çeşitli kurumlarda devam ettiği lüks sektöründe yurtiçi ve yurtdışı ürün satın alımı, satış, operasyon ve müşteri ilişkileri konularında uzmandır.
DEVAMINI OKU

Parti Meclisi Üyesi Coşkun AĞARYILMAZ

12 Mayıs 1963 tarihinde Trabzon Boztepe’ de doğdu. Annesi Safiye, Babası Ömer Zeki’ dir.
DEVAMINI OKU

Parti Meclisi Üyesi Ayhan GEDİKLİ

İş İnsanı / Turizm sektöründe aktif iş yaşamını sürdüren Gedik, 90’lı yıllarda il yöneticisi olarak siyasi hayatına adım atmıştır.
DEVAMINI OKU

Parti Meclisi Üyesi Şefika KESKİN

Eğitimci / İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü program koordinatörlüğü yaptığı sürede, valilik, bakanlık, başbakanlık ve cumhurbaşkanlığı düzeyinde pek çok eğitim, kültür ve sanat içerikli protokol programını organize etmiş ve yönetmiştir. 2009 yılında TDH ile başlayan siyasi hayatına 2014 yılında Şişli Belediye Meclis üyesi olarak devam etmiştir.
DEVAMINI OKU

Parti Meclisi Üyesi Muzaffer Rıza NERSE

1979 İskenderun doğumlu olan Muzaffer Rıza Nerse İlk, orta ve lise eğitimlerini burada tamamladıktan sonra önce Gazi Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi’nde Kimya eğitimi sonra da Doğu Akdeniz Üniversitesi’nde Hukuk Eğitimi aldı. Doğu Akdeniz Hukuk Fakültesi’ni  yedi dönemde bitirme başarısını gösteren ilk öğrenci olma şerefini kazanarak  diplomasını da şeref derecesiyle alıp mezun olmuştur.
DEVAMINI OKU

Parti Meclisi Üyesi Ender KARAHASANOĞLU

Yüksek Mühendis / Genç yaştan itibaren siyasetle uğraşan Karahasanoğlu, aynı zamanda başarılı bir iş insanıdır.
DEVAMINI OKU

Parti Meclisi Üyesi Mehmet Ali DEMİR

13 nisan 1974 Ankara doğumluyum. Hacettepe BYYO yüksek okulundan sonra, Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi ile lisans eğitimimi tamamladım.
DEVAMINI OKU

Parti Meclisi Üyesi Zeynel Abidin AKTAY

İş İnsanı / İnşaat, turizm ve lojistik sektöründe başarılı bir iş insanıdır. TDH’de Diyarbakır Kurucu İl Başkanı olarak görev almıştır.
DEVAMINI OKU

Parti Meclisi Üyesi Türkan ÇAKAR

1994 yılından bu yana sivil toplum kuruluşlarıyla çalışan, iki çocuklu, evli, lise mezunu bir kadınım. Ortaokul ve lise yıllarında, İstanbul Şehir Tiyatrolarında aldığım tiyatro eğitimi aynı zamanda sosyal hayatımın da temelini oluşturur.
DEVAMINI OKU

Parti Meclisi Üyesi Osman KORKMAZ

Mühendis / İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Şişli Belediyesi’nde müdürlük ve başkan yardımcılığı yapmıştır. Emekli olduktan sonra TDH kurucusu olarak siyasi yaşamına başlamıştır.
DEVAMINI OKU

Parti Meclisi Üyesi Cem KARADAĞ

Memur bir ailenin çocuğu olarak 21 Ekim 1977’de Bursa’da dünyaya geldim. Dört kişilik çekirdek bir aileyiz.
DEVAMINI OKU

Parti Meclisi Üyesi Volkan ASLANBAŞ

01.11.1986 tarihinde İstanbul Şişli de doğdu. Lise eğitimini Yabancı Dil Ağırlıklı olarak Yeni Levent Lisesinde bitirdikten sonra , Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesinden mezun oldu.
DEVAMINI OKU

Parti Meclisi Üyesi Maksut BEYKOZ

Maksut Beykoz 1961 yılında Erzurum'da doğmuştur. Bolu Ticaret Lisesi'ni bitirdikten sonra lisans öğrenimi için Almanya'ya taşınmıştır. Avrupa'da bulunduğu beş yılı aşkın süre içerisinde Beykoz, tüm dünyada hızla artan özel medya sektörleriyle ilgili çalışmalara aktif olarak katılmıştır. Edindiği bilgi ve tecrübeler doğrultusunda Beykoz 1991 yılında Türkiye'nin 29. özel radyo istasyonu olan Bolu FM'i kurmuştur. 95.70 frekansıyla yayın yapan kuruluş aynı zamanda internet üzerinden tüm dünyaya yayın yapmaktadır.
DEVAMINI OKU

Parti Meclisi Üyesi Bora PEHLİVANLAR

İç Mimar / Uzun yıllardır turizm sektöründe uluslararası hizmet vermektedir. 2009 yılında TDH İstanbul il yönetimde göreve başlamıştır.
DEVAMINI OKU

Parti Meclisi Üyesi Necmettin İZOL

1972 Şanlıurfa doğumluyum.Evli ,4 çocuk babasıyım.Lise mezunuyum.Ticaretle uğraşıyorum.İstanbul’da ikamet ediyorum.
DEVAMINI OKU

Parti Meclisi Üyesi Hasan ŞİŞLİ

01.04.1971 Elazığ doğumluyum. İlk, orta ve lise tahsilimi Elazığ da yaptım. 1987 yılında babamın vefatı ile kendimize ait iş yerimizin başına geçtim.
DEVAMINI OKU

Parti Meclisi Üyesi Ebubekir ELMALI

10.03.1978 Erzurum doğumlu. Ankara'da serbest avukatlık yaptı. Ticaret Hukuku alanında Yüksek lisansını tamamladı.
DEVAMINI OKU

Parti Meclisi Üyesi Mehmet Erol KORKUT

1950 YILINDA İSTANBUL'DA DOĞMUŞTUR. EVLİ VE 3 ÇOCUK BABASIDIR.
DEVAMINI OKU

Parti Meclisi Üyesi İsmail KALYONCU

İş İnsanı / Medikal sektöründe uluslararası başarı sağlayan bir şirketi var. Ülkemizi medikal alanda temsil etmiş kendi markasını dünyaya tanıtmıştır.
DEVAMINI OKU

Parti Meclisi Üyesi Erciyaz AKÇAY

1960 Ankara doğumludur. İlkokulu babasının görevi dolayısı ile Mardin Dumlupınar İlk Okulunda, Orta Okulu Konya Karma Orta Okulu, Liseyi Konya Karatay Lisesinde bitirmiştir. Selçuk Üniversitesi Mimarlık Fakültesi mezunudur.
DEVAMINI OKU