15.10.2021 22:57:58

Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, Peki Sonra Programında Adem Metanʼın Konuğu Oldu.

Peki Sonra'nın bu hafta konuğu Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül...

Türk siyasetinin en önemli figürlerinden birisi olan Mustafa Sarıgül ile milletvekilliği yıllarından Şişli Belediye Başkanlığı dönemine, Türkiye Değişim Hareketi'nin partileşmesine kadar birçok konuyu konuştuk. Genç yaşta atıldığı siyasette birçok mevkide görev yapmış bir isim olan Mustafa Sarıgül bu deneyim ve tecrübelerini Türkiye Değişim Partisi ile Türkiye iktidarı iddiası için kullanıyor.

Zaman zaman duygusal, zaman zaman oldukça keyifli bir röportaj oldu. Umarım beğenir sizler de bizim gibi keyif alırsınız. Videoyu beğenmeyi ve kanalıma abone olmayı lütfen unutmayın. iyi seyirler dilerim. Mustada Sarıgül İlk Kez Açıkladı: Şenol Güneş'e Bakanlık Teklif Ettim! Türkiye Değişim Partisi genel başkanı Mustafa Sarıgül Adem Metan'ın Peki Sonra programında önemli açıklamalarda bulundu.

Sarıgül, 1997 yılında DSP 'de siyaset yaparken teknik direktör Şenol Güneş ile bir araya geldiğini ve kendisine Milletvekilliği ve Spor Bakanlığı teklif ettiğini söyledi. Mustafa Sarıgül, Şenol Güneş'in teklifini "Şu an benim tam para kazanacağım zaman. Teknik direktörlük konusunda önümde güzel fırsatlar var, ben teklifinizi kabul etmeyi çok isterim ama maddi olarak zorluklar yaşarım o yüzden kabul edemeyeceğim" diyerek cevap verdiğini söyledi.

Şenol Güneş'in milli takımdan ayrılma sürecini de değerlendiren Mustafa Sarıgül, Şenol Güneş'in kesinlike ayrılması yanlış karardı dedi. Ofsaytı Kaldıracağız! Bu Konuda Kararlıyız! Geçtiğimiz günlerde futboldan ofsaytı kaldıracağız açıklaması ile gündeme gelen Mustafa Sarıgül iddiasını Peki Sonra'da da tekrarladı. Sarıgül, modern futbolun hız üzerine kurulu olduğunu, insanların artık futbolda hız istedikleri için ofsaytı kaldıracaklarını dile getirdi.

 

#MustafaSarıgül #TDP #PekiSonra